מה עם שידור הקרבות באוסישקין?

Ori DavidSon

New member
מה עם שידור הקרבות באוסישקין?

לפני כחצי שעה נגמרה עוד תכנית לא רעה בכלל של הזירה. אבל מה עם ערב הקרבות באוסישקין שאני מחכה לו בקוצר רוח? אני כותב כאן רק בסופי שבוע בגלל הצבא ואין לי ממש זמן כל השבוע לעקוב. האם יש פה מישהו שיכול לעדכן אותי?

daskaliano

New member
גם אני מחכה לשידור הקרבות

כשזה יהיה אני מבקש מכולם לתת ביקורות.

garey

New member
daskaliano ביקורת היא דבר בונה

ראיתי את d-v-d הסופי ערוך ומוכן , כמו אשה ב9 ירחי לידה אוטוטו התינוק נולד ,הרופאים בודקים ונותנים סטירה בתוסיק ,התינוק בוכה ויוצא לאוויר העולם ,{שידור ראשון} לאר כל הבדיקות הרפואיות מביאים אותו לאמא היא עורכת את הבדיקות שלה , אוזניים אצבעות ידיים ורגליים כל הגוף שהכל תקין,וכך נהנית היא מהשלב הראשון של התינוק,ומגדלים אותו לאט לאט בחום באהבה ,עד שמיתפתח לו ילדון נער וגבר ,זו תחילתה של דרך מהלידה ועד בכלל , אבנר ואני כמובן היתרגשנו מאוד מאוד על לידתו של תינוק זה ,בטוח שאבנר שלום בהרבה יותר מימני ראיתי אייך הוא נחנק מהיתרגשות זו היתגשמות חלומו ,ואני גאה ושמח מאוד בתרומה היזערית שלי להגשמת חלומם של הליגה המיקצוענית באיגרוף תאילנדי ,הוסיף ואומר כל ביקורת ואני בטוח שתיהיה לטוב ולרע ,אני יכול להכין אותכם זה לא כמו שידורי הזירה כלל וכלל , מסיבה אחת פשוטה כשנותנים לך תיקח ,כדי להגיע להיזדמנויות חוזרות ,הכל נעשה בפיקוח ערוץ 5 ספורט ,מדוקדק ביותר ,לכן המוצר הסופי הוא אחרת הוא יותר מאין חשיפה יותר מאין יכולות יותר פרשניות של מאמנים שופטים שגריר תאילנד ,שמדברים על ספורט זה ,כולל ילדים כולל העברת המידע וכולל הלוחמים ,כך שצריך להבין זאת בדרך חשיבה קצת אחרת ,{אני לא מכין אלה מסביר ואני לא מחפש תירוצים כלל וכלל לא} אבל לדעתי האישית התינוק יצא לאוויר כדי להמשיך לחיות יותר טוב כי המסר הועבר בדרך הנכונה והישירה ביותר, כולי תיקווה שנהנה מהפעם הראשונה , ג'רי מזרחי שבאמת חויתי עם הליגה את אושרה הגדול ביותר ,למרות ים של בעיות שחווינו ביחד ,באופן כללי היה תענוג לעבוד עם כולם , עם לחימה משולבת,עם ד"ר ויליאם שחאדה ,עם השופטים ,עם הליגה ,הצלם משה אסולין ,נותני החסויות והקהל שהגיע לצפות ,והחשוב מכל , הלוחמות והלוחמים שנתנו ערב שכולו תענוג אחד גדול ,ואחוות לוחמים שבת שלום ג'רי מזרחי

למעלה