מה עושים עם הקור הזה?

מה עושים עם הקור הזה?

הי, חברה - לישי שלי (אוטוטו בן שנה וחצי) יש חתכים בשפתיים ולא מהתייבשות - הוא שותה המון - פשוט בגלל שכאן כבר מינוס 10 והחימום מאד מייבש. אז חוץ מאדים קרים שיכולים לעזור, אני רוצה לדעת מה אפשר לעשות להקל עליו בקטע של יובש בשפתיים. מותר לשים לו קצת שפתון? אני לא כ"כ רוצה להשתמש בוזלין, אבל מרחמת עליו - נראה ממש לא נעים. בנוסף, העור שלו מאאאאאאד יבש. אני בעיקרון שמה לו קרם פנים לתינוקות של ד"ר פישר (קאמיל בלו) אבל אולי יש למישהו קצת רעיונות על מה אפשר לעשות להקל עליו? כי אני (בתור "בוגרת") משתמשת גם בשפתון וגם בקרם לחות - וזה ממש חובה כאן - מה עושים לתינוק? כל עצה תתקבל בברכה - תודה!

SaraGubits

New member
אפשר שמן זית וחמאת קוקוס

וכאשר יוצאים החוצה לקור ולרוחות בשביל ההגנה למרוח משחה שמנונית במיוחד שנועדה לעור יבש של הרגליים. חשוב שיהיה כתוב על המשחה שזה לא אלרגני ולא מכיל חומרים כימיים. יש משחה כזאת שעשו אותה בנורווגיה הקרה והיבשה, והיא יעילה במיוחד.

שמן זית, וזלין, שמן תינוקות

קרמים טבעיים לשפתיים, בלנאום הרמל אם יש לך (למרוח ישר על השפתיים) וג'ל אלו וורה. אצלי שילוב של כל הנ"ל עובד. על הלחיים כשנהייה ממש ממש נורא, אני מורחת בייבי פסטה.

saritoosh22

New member
ALOE PROPOLS CREME

מבית היוצר של FOREVERLIVING מורחת לבן מגיל יום, גם אצלנו העור מתיבש בצורה נוראית בחורף בגלל הרוחות ובקיץ בגלל שאין לחות, אז מורחים כל הזמן. את הקרם הזה אנחנו מורחים לכל דבר יובש, עקיצות, פטריות, תפרחת, פשוט נהדר!

למעלה