מה עושים האוטבוסים של יוניטד טורס

מצב
הנושא נעול.

f22 raptor

New member

מה עושים האוטבוסים של יוניטד טורס בחורף או שלומדים כי אני לא רואה אותם הם באחסנה?

עושים נסיעות מיוחדות, איזו שאלה?!

מה עושים האוטבוסים של יוניטד טורס בחורף או שלומדים כי אני לא רואה אותם הם באחסנה?
טיולים, הסעות לבתי-ספר, הסעת חיילים, תיירים (אם יש), ושלל נסיעות מיוחדות אחרות, כמו בכל תקופה אחרת. דווקא בקיץ יש פחות נסיעות כי התלמידים בחופשה ואין טיוילים או הסעות בבתי-ספר. ואם הם לא נוסעים, אז כמו כל אוטובוס אחר, הם חונים בחניון. במקרה של יונייטד, מדובר בחניוני/מוסכי דן, בעיקר חניון "העגלות" - עשר תחנות.

f22 raptor

New member
אני גר באזור תל אביב

טיולים, הסעות לבתי-ספר, הסעת חיילים, תיירים (אם יש), ושלל נסיעות מיוחדות אחרות, כמו בכל תקופה אחרת. דווקא בקיץ יש פחות נסיעות כי התלמידים בחופשה ואין טיוילים או הסעות בבתי-ספר. ואם הם לא נוסעים, אז כמו כל אוטובוס אחר, הם חונים בחניון. במקרה של יונייטד, מדובר בחניוני/מוסכי דן, בעיקר חניון "העגלות" - עשר תחנות.
אני גר באזור תל אביב
ואף פעם לא ראיתי אותם בשנת הלימודים אולי באזורים אחרים?

הם נוסעים בעיקר בזמן שנת הלימודים

אני גר באזור תל אביב
ואף פעם לא ראיתי אותם בשנת הלימודים אולי באזורים אחרים?
הם נוסעים בעיקר בזמן שנת הלימודים
חוץ מזה, יש ליונייטד גם סניפים בירושלים ובאילת. אבל עיקר הפעילות שלהם (ומדובר הערכה בלבד) היא באיזור המרכז. באמת מוזר שלא ראית אוטובוסים של יונייטד. תנסה לעבור באיזור המלונות ברח' הירקון למשל...

יצחקA

New member
אתמול יצא לי לסוע בדרך בן צבי בת"א,

אתמול יצא לי לסוע בדרך בן צבי בת"א,
דרך לוד. הבחנתי בכמה אוטובוסים של יונייטד מדגם SU280 עומדים באחד הרחובות הסמוכים. היה חושך ולא הייתה לי האפשרות להתקרב ולראות. האם אלה גרוטאות? אילו?

מצב
הנושא נעול.
למעלה