מה להביא לסדנא?

Gillik

New member
מה להביא לסדנא?

אני זוכרת שאתי היוקנעמית כתבה את הכל, אבל לא יכולה למצוא את ההודעה! תעזרו לי בבקשה. ועוד שאלה, האם יש מישהי מחיפה שנוסעת לסדנא בחדרה ויכולה לתת לי טרמפ? סליחה שאני שואלת ברגע האחרון... תודה!

Shir Rose

New member
הנה מצאתי לך!

רשימת חומרים לסדנת ג'ולי פיקרלו חימר- אני מעדיפה את החימר של פרמו לטכניקה הזו אבל גם החימר של דונה ופימו קלאסיק יכולים להתאים. אנחנו נכין ערבובי צבעים כך שלא צריך ללוש את החומר לפני הסדנא אבל רצוי להביא את החימר במטחים מרודדים ואם יש צורך בייבוש אז לעשות זאת גם, לפני הסדנא. אלא אם כן צוין אחרת מכל צבע צריך חצי חבילה. למרות העובדה שכנראה לא נשתמש בסדנא בכל החומר שמביאים עדיף שיהיה יותר ונחזיר הביתה מאשר שיהיה מעט מדיי, במיוחד כאשר מערבבים צבעים חדשים. הרגישו חופשי להביא צבעים נוספים- שני צבעים נוספים האהובים עליי הן טורקיטז ובורדו קאטו פרמו זהב זהב כסף כסף פנינה פנינה שחור שחור צהוב צהוב צינק כחול אולטרה כחול כובלט אדום פוקסיה לבן (חבילה שלמה) אוקר – חבילה שלמה חום (חבילה שלמה) שקוף- חבילה שלמה- לא מעובדת שקוף- חבילה שלמה- לא מעובדת כלים – מכונת פסטה משטח עבודה – כמו חרסינה או זכוכית סכינים לחימר פולימרי מערוך אקרילי בקבוק ספריי עם מים חימר פולימרי נווזלי מיכל קטן למים עבור השיוף חותכנים קטנים (קמפר) להטבעה חותכנים גדולים יותר לחיתוך החרוזים כלים שונים להטבעה- עטים,כלים אורתודנטים,קצוות ליצירת דקורציה לעוגות וכו יסופק על ידי המדריכה – עלי זהב צבעי אקריליר אבקות מיקה נייר שיוף ניירות לכריכים ערכת חומרים כלים להטבעה אביזרי מתכת

למעלה