מה החולשה שלכם?

מה החולשה שלכם?

לדוגמא שלי זה מצילים, דיג'יים, ספרים, וחיילים. דברים כאלה... לא חולשה פיזית נגיד: בטן, גב, כפות ידיים... מקצועות עבודה של אנשים שפשוט יש לכם חולשה לזה מסיבה לא מובנת.

אממ...

קיבוצוניקיות חוץ מעבודות יש שני סוגים של נשים שיש...שתמיד הייתי פראייר שלהן יש את הסוג הסקסי יש הרבה בנות סקסיות...אבל יש את הסוג הסקסי הספציפי...שאני נהיה חלש מאוד ממנו... מה שמייצג את הסוג הזה...זה שיער שחור לא בהכרח חייב להיות לבחורה שיער שחור....אך בהחלט לרובן יש והוא מאוד תורם למראה הסקסי כי זה מראה רשעי כזה...מושך זה מעבר למראה גם כן... ויש את הסוג החמוד... שוב יש הרבה בנות חמודות אבל זה סוג מיוחד מאוד פוצמי מוצי מאוד קטן כזה...וחמוד לתיפוס הזה אני ממש...פראייר מטורף מה שמייצג את הסוג הזה זה שיער בלונדיני... שוב...השיער רק מייצג ולא הכרחי...אך בהחלט תורם כי הסוג החמוד או הסקסי זה מראה ואופי כאחד אני מאוד חושש למצוא מישהי שתהיה גם סקסית וחמודה ביחד...זה קשה למצוא בחורה כזאת כי...זה כמו שלבחורה יהיה שיער שחור ובלונדיני כאחד... אבל...אני חושש מאוד שאולי מצאתי גאד דמט

זה לא רק מראה...

זה הרבה דברים... אבל נו זה חולשה זה נחשב:) קיבוצניקיות נחשב? ללא ממש מקצוע...

נחשב..זה הגדרה של בנאדם

יענו מציל זה מציל, מקצוע וקיבוצניקית זה הגדרה זה כמו מקצוע נו קיצר לא יודעת איך להסביר... סעמק..

קיבוצניקים זו קטגוריה חברתית..

[שוב מושפעת.
]

תודה רבהההה!

זה המילה שחיפשתי... נו באמת הייתי צריכה להקשיב יותר בשיעורי סוציולוגיה.

הקשבתי אבל זה היה שנה שעברה

ואני לא זוכרת כלום נכון זה מעניין... אבל כמה אפשר.. זה מלא חומר אז פרשתי מזה

NoFaRi1

New member
אני חושבת שאני יותר שייכת לחמודות:/

אבל אני שטנית

Unicorn Fairy

New member
המממ....

שלי זה מתופפים, בישי'ז [אנשים שנראים כמו דמויות מאנגה סקסיות], ואהמ... יש כלמיני שאני לא ממש יודעת להגדיר אותם, אבל זה מן דפוס שאני נמשכת אליו.

BiTcH iN HeAt

New member
שלי הם..

דיג'יים, חיילים, מצילים, כדורגלנים, רוקרים, מאבטחים, עורכי דין, שוטרים (לא יודעת, מעלה אסוציאציות ל"נשק קטלני 1,2,3,4" ולמל גיבסון במדים רררררררר!!!).. כשאני אחשוב על עוד אני אדווח חחחחחח

גם גברים בחוטיני עושים לי את זה

כמובן רק אם יש להם תחת יפה וחלק.. אחרת...בלעעעע.. אבל זה די הומואי... אבל עדיין סקסי... לא יודעת איך להסביר

DaRזה אני

New member
גרר פאאק

דוגמניות שחקניות חח עכשיו ברצינות דוגמניות + שחקניות מוכרות גלידה מוכרות כרטיסי קולנוע בנות שעובדות בטלמארקטינג מדריכות כושר זמרות

למעלה