מה ההבדלים?? ומה עדיף?

Gor777

New member
מה ההבדלים?? ומה עדיף?

אוקיי אז אני סגור על מושב של WTB או ה-Rocket או ה-Laser וכן רכבתי על שתיהם והם היו מאוד נוחים לי, אבל רציתי לדעת כמה דברים איזה מהם עדיף לרכיבות XC וטיולים? מה הוא היתרון של ה-Stealth (חוץ מזה שהוא יותר קל)? וכמה הם עולים??? תודה גמר חתימה טובה גוריון

רמי לשם

New member
הלייזר הוא אוכף יותר תחרותי

יותר צר ויותר קל (40 גרם שלמים פחות מהמקביל הלייזרי
). ההבדל בין הStealth לרמה מתחת הוא גם בחומרים שמהם מורכב האוכף כשברמה הגבוהה הם אמורים להיות יותר עמידים ויותר יפים ובנוסף רמת גימור יותר טובה. לגבי מחירים - אין לי מושג..

Gor777

New member
דווקא בתמונות זה נראה אחרת

הרוקט יותר קל ותחרותי מאשר הלייזר.

../images/Emo12.gif עכשיו תקשיב טוב.....

מסתובבים כמה דגמי רוקט עם החלק שעליו יושבים עשוי מחומר דמוי "עור הפוך" (או עור הפוך אמיתי, לא בדקתי). לא ממליץ על דגם כזה. העור ההפוך "מדביק" את הלייקרה לאוכף ואז עור הישבן העדין שלך משתפשף הלוך וחזור על הריפוד והבד של מכנס הרכיבה. את התוצאה קצרו האותיות במקלדת מלתאר, אבל זה לא מומלץ... (נשמעו מילים כמו *&&*% של בבון וכד'..
) עם הדגמים בעלי ה"עור הרגיל" במקום עליו יושבים אין בעייה...

odedbc

New member
הכי COOL שאפשר

את הכסא הזה ראיתי ב- newsletter של roadbikerider.com ונראה לי שברגע שאתפנה - אזמין אחד כזה. הכסא עשוי מרשת, נראה סקסי לאללה, והביקורות עליו ממש שוות לתחת!!! www.saddleco.com Price: $130 Weight: 290 g פרטים נוספים בקישור

uritour

New member
שים לב לפרטים שמוסרת החברה:

לגבי סדרת ה-ROCKET, הם מדגישים את יכולותיו בתחום הכביש בעיקר, ולצורך העניין גם הוסיפו פסים זוהרים ללילה. סדרת ה-LASER, לעומת זאת, מיועדת יותר לרכיבת שבילים, ואמורה לספק מעט יותר נוחות. דגם ה-STEALTH הוא הדגם העילי בשתי הסדרות, ואמור להציע את הגימור והאיכות הגבוהים ביותר, בנוסף למשקל הקל ביותר. שים לב גם שבסדרת ה-LASER, דגם זה הוא היחיד בעל שולי קבלאר להגנה בפני שפשופים ומכות לאוכף - מאריך את חיי האוכף. לגבי מחירים - שאל בחנויות.

למעלה