מה דעתכם על ה-
דניאל שרון...?

אלון 58

New member
מה דעתכם על ה-../images/Emo151.gif דניאל שרון...?

נכון שצריך להשאירו שם?רצוי להתעלם ממנו,מצדי שה"שלטונות" יעבירוהו לידי נאסראללה,וכך שיעלם לו ולא נשמע ממנו יותר
.

a e q u i t a s

New member
לדעתי האישית?

למה זה אמור לעניין אותנו או את ממשלת ישראל ?! זה בעיה של גרמניה או של לבנון.

אלון 58

New member
גם זה נכון...,

גרמניה לקחה על עצמה לנסות ולעשות משהו,האיש הזה לא מעונין בקשר עם ישראל,לכן ישראל צריכה להתנער ממנו,ולדעתי עליו להרקב שם,הוא פעל נגד החוק הנוגע למדינות אויב,ושישלם על "אהבתו ללבנונים". יכול להוצר מצב שזה ימצא-חן-בעיניהם והם ישחררוהו,ויחשב אצלם כ"פליט מהישות הציונית",הרי זה מה שהוא רוצה.

אלון 58

New member
איזה "סקס" אפשר לעשות עם כאלה../images/Emo12.gif?

הכל לצד קלאצ'ניקובים ו-
ות,ומצדי שיעשה את זה גם עם נסראללה
.

Rygon

New member
האמת הלבנונים ובמיוחד הלבנוניות ידועים

ביופיים בעולם הערבי :p,

antreprize

New member
לא אכפת לי.

הוא בא לשם מרצונו החופשי ולא בתור שליח של ישראל, אז למה זה צריך לעניין אותי? הוא בן אדם בוגר, שייעשה מה שטוב לו.

אלון 58

New member
בזה אני חושב שאנו מסכימים...,

אבל אני אומר יותר מזה,צריך להתנער ממנו,לא לחזור לגביו על מה שהיה עם אלחנן טננבאום,וגם אם וכאשר תתרקם עיסקת חליפים בענין האסירים והחטופים,הוא לא יכלל בזה,שישבור את הראש לבד עם מי שהוא רוצה שם,הרי אין שם "בעל-בית" רציונלי בשטח-ההפקר שמצפון לנו,אז מצדי שישאר שם,כי אני מבין שהוא גם רוצה בזה. וכמובן שרצוי מכאן לבטל/לשלול לו את אזרחותו הישראלית,הוא עוד עלול לשוב מתישהו ואנו כבר יודעים שהוא יצביע לאויב הפנימי כאן.

antreprize

New member
לא צריך להתנער ממנו,

צריך להגיד שזה עצוב מאוד שכלאו אותו ושממשלת ישראל מקווה שהעניין יסתיים במהרה, יותר מזה היא לא צריכה לעשות(ולדעתי אפילו אסור לה) בגלל שלבנון היא מדינת אוייב, וכמובן שצריך לשלול לו את האזרחות, צריך לשלול את האזרחות של כל אזרח ישראלי שנכנס למדינת אוייב בלי אישור.

למעלה