מה אתם אומרים על סילבן?

pegasoos

New member
מה אתם אומרים על סילבן?

האו"ם מבקש מישראל חיילים לכוחות השלום שר החוץ סילבן שלום מתכוון להביא בקרוב לכנסת הצעת חוק שעל פיה ישראל תשתתף אף היא בכוח השלום של האו''ם, מה שיחייב חיילים בצה''ל לשרת ברחבי העולם באיזורי סכסוך עויינים, בעקבות הסדרת העניין בחקיקה יישלחו חיילי צה''ל, בנוסף לתפקידם על הגנת המולדת, לשמירה על מדינות ששרויות במחלוקת או שיש בהן מלחמות אזרחים או מאבק אתני. אז מה אתם אומרים על כך?

אוי ואבוי

הרצחתם וגם ירשתם?! לא מספיק מה שהעם הזה עבר בשואה, עכשיו הבחורים שלנו צריכים להגן על עמי העולם, שהיו כ"כ כפויי טובה אלינו?! לא מספיק הטרור שאנו עוברים?! מגוחך ביותר!! טיפשי ואווילי אם השר שלום מתכוון לשתף פעולה עם העניין!! מה אומרים על כך צעירי גוש שלום? הם מתכוונים להגן על עמים אחרים ולא על העם שלנו? אשמח לקבל תשובות!

usee

New member
סילבן אסון , הוא והמסטר שלו צריכים

לעוף מכאן , שישרת אותו החוות השקמים !!

שי נמט

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

נכון מאוד טוב לחיות בעד ארצנו אבל עם צרכים למות אז באמת טוב למות בעד ארצנו ככה אמר יוסף טרומפלדור איש העבודה שעל שמו הוקמה בית"ר

usee

New member
../images/Emo51.gif גאווה יהודית !

כי יש לנו אנשים כמוך שלא מתביישים בהגדרה היהודית והשורשית שלנו :) ומה שבטוח אין לנו במה להתבייש ויש לנו על מי לסמוך !

אני בעד בגדול!!!

נראה אז, את כל האמהות שאמרו - "אני לא מוכנה שהבן שלי יסתכן בשביל 7,000 איש בגוש קטיף". את הילדים שלהן, ורק אותם, צריך לשלוח לכוחות האלה.

pegasoos

New member
אבל מי אמר שתהיה סלקציה אדון מגן?

באותה מידה כל אחד מחיילי צה''ל יוכל למצוא את עצמו לדוגמא ברואנדה....

onlytrue

New member
אומר לך מי החברים של סילבן

ותדע מה דעתי על שלום וג'ודי

Charlie

New member
בשופ פנים ואופן לא!

צה"ל כשמו הוא, הנו צבא הגנה לישראל וכל קיומו למלחמת מגן ושמירה על מדינת ישראל ואזרחיה, ומילוי ההוראות הדמוקרטיות של הדרג המדיני. בעבר הרעיון של "כוח שלום" עלה ונפסל. זה טאבו. בנינו צריכים לשמור על גבולות המדינה היהודית, לא על מאחז X ולא על פורעים בקוסובו או אפריקה.

למעלה