מדפסת שניזוקה קשה AIR CANADA

gozala

New member
מדפסת שניזוקה קשה AIR CANADA

חשבתי להביא לארץ מדפסת לייזר צבעונית מקנדה. בטורונטו התברר שמברוב הודעות "שביר" ובזהירות, כל התיק שנשא את המדפסת נישכח במונטריאול. "אין בעיות, תוך יום יומיים תקבלי את התיק הביתה".. לא יכולתי להרשות לעצמי לחכות לטיסה הבאה שהייתה מביאה את התיק שנישכח. (וכבר היו דברים מעולם), מיהרתי לטיסת אל-על. המדפסת הגיעה כמעט מרוסקת, והמצב פשוט אבוד. ברגע שקיבלתי אותה בדקתי וחתמתי שקיבלתי מדפסת מרוסקת, אבל זה מסמך פנימי של חברת ההובלה. שאלה, לך תתבע את AIR CANADA ואני סולדת באופן מיוחד מהביורוקרטיה? ארזתי את המדפסת והיא חוזרת לקנדה למרבה התיסכול. אז להתעמת עם AIR CANADA או פשוט להחזיר אותה במסגרת האחריות ולהחליף... האריזה המקורית שם אצלי ב"בית". מישהו עמד במצב דומה ויכול לתרום מנסיונו?

gozala

New member
שאלה טכנית: דוד שמש בקנדה???

יש כזו אפשרות? ניתקלתי באדם שרצה להזיז משהו בעניין ודחו אותו על הסף כשביקש הלוואה בבנק. למה צריך לחמם מים 24 שעות ביממה כשיש שמש בקנדה? אז מספר חודשים מעוננים? 50% חיסכון היה יכול להיות מזה?

gozala

New member
ועוד שאלה: תאורה ישר מהשמש!

בארץ מוכרים את הצינורות האלה על מנת להאיר באור יום מרתפים וכד'. האם ניתן להשיגם גם בקנדה?

gozala

New member
עוד תמונה בהקשר ../images/Emo45.gif

ולא ניראה שהתמונה הזו צולמה בארץ.

אוי גוזלה אוי אוי

אני מקווה שהשאלה שלך נשאלה כבדיחה כל כך מקווה. כי אחרת אפשר לקטלג אותה בשרשור השאלות המקוריות מאתמול את רוצה לחסוך בימי השמש . כל הכבוד. באמת מחשבה ברורה. האם האדם שרוצה להזיז את העניין הסביר לבנק גם איך הוא מונע מהמים לקפוא ביום שמש למשל בפברואר בקנדה. שהרי אם התגוררת בקנדה לפחות חורף אחד את אמורה לדעת שגם כשהשמש זורחת הטמפרטורה בחורף נודדת הרבה אל מתחת לאפס. ומים , בדוד שמש יש להם מן תכונה כזו לקפוא בטמפרטורות כאלה. אולי נחמם אותם? יום טוב. את שלי בהחלט התחלתי עם חיוך.

gozala

New member
Untifreeze? ובארץ לא מחממים בחורף?

לא ממש העמקתי לחשוב בבעיות הטכניות האלה, אבל גם בארץ מחממים את המים בדודים בימים שאין שמש. הבעיה של המים בקולטים - לא בדוד עצמו. טוב, זו הבעיה: הקולטים. ואותו טיפוס עם הסיפורים שלו, אם אזכור (בכלל) אחדד עניין.

שמישנו יקח על עצמו

להסביר לגוזלה שלנו את עקרון חימום המים בדודי השמש שנמצאים על גגות כל בית בישראל, ואת ההבדלים בין קולט שמש לדוד... חמודה, אנא, חפשי את ההוא עם הסיפורים, ותגידי לו שיפסיק להעמיס עליך צרות של אחרים. יש לך מספיק עם המדפסת.

gozala

New member
מתקבל שירות HP כאן בארץ!

אני עונה לעצמי
רק על מנת לתרום מהניסיון לאחרים. התקשרתי ל-HP כאן בארץ וזה ניגמר בכך ששולחים לי טכנאי הביתה במסגרת האחריות לאחר שקודם ניסו לעזור לי תוך מתן הוראות-ביצוע דרך הטלפון.

למעלה