מדוע נחסמם לי הבלוג שלי?

sharoney1

New member
מדוע נחסמם לי הבלוג שלי?

למה חסמו לי את השימ וש בבלוג TV תודה עבור תשובתכם המהירה, שרון רובינשטיין

Triple Man

New member
תגובה

שלום sharoney1. סתם ככה בטוח לא יחסמו לך את ה-BlogTV,בטוח שיש לזה סיבה. לפי מה שראיתי בכרטיס,הגיל שלך בסדר ומותר לך לשדר. הדבר השני שיכול להיות שבגללו חסמו לך את הבלוג זה רק אם שידרת חומר למבוגרים או עשית משהו שמתאים למבוגרים לפני השעה 22:00 בבלוגים של מבוגרים,או אם לא נשמעת להוראות של BlogTV פוליס. לכל תלונה בקשר לפוליסים תפני לכתובת האימייל הזו: [email protected]. לילה טוב,אלון

sharoney1

New member
לכמה זמן החסימה?

האם החסימה היא קבועה ל29 יום?!!!!!!!

Triple Man

New member
תגובה

שלום מורן מאילת. לא נראה לי שהבן אדם עד כדי כך מכור לבלוגים שהוא יפרמט את המחשב בשביל בלוג,אם חסמו לו את הבלוג כנראה שהייתה לזה סיבה. יום טוב,אלון

שלום לך triple man

אני יודעת אבל כולם בבלוגים מכורים לדבר הזה וזאת הדרך הקצרה ביותר להוריד חסימת בלוגים.....אני מכורה ויש לי חסימה של 29 יום ואני לא עושה פירמוט כי זה בריא לגמילה

Triple Man

New member
תגובה

שלום מורן מאילת. אפשר גם להיות נגמל מהצ'אט בלי לקבל חסימה. חוץ מזה,אם מישהו נותן לך חסימה - זה בגלל שמגיע לך,אם הוא יגלה שאתה מתחכם איתו - החסימה תהיה פי שתיים. לפי דעתי,בן אדם צריך ללמוד את הלקח פעם אחת ולא לחזור על מה שעשה שנית. אם בן אדם ישמור על החוקים - הוא לא יצטרך לעשות כל מיני פירמוטים וכל מיני דרכים לנסות לעקוף,בסה"כ לא ביקשו הרבה. החוקים בתקנון לא כבדים מדי,וכל בן אדם נורמלי יכול לעמוד בהם. מי שלא עומד בחוקים - צריך לשאת בתוצאות. לילה טוב,אלון

למעלה