מגירות

דקל נור*

Well-known member
אנחנו בתחביב הזה צריכים לעמוד על טיבו של אדם בתוך דקות לפעמים. עם מעט מאד מידע מקדים. כמה משפטים, תמונה וזהו, מכניסים אותו למגירה שייעדנו לו.
לפעמים אנחנו פוגשים אנשים שמלמדים אותנו שיעור על חיפזון.

זוכרת את בעלת הבית של דירה שאהבתי מאד. אשה זקנה ודתיה, עם כיסוי ראש ומין חלוק של זקנות. חשבתי שהיא תהיה קלה לתמרון.
בסופו של דבר התברר שהיא בעלת מקצוע רציני. היה מו"מ קשוח מצידה. היא קיבלה כל מה שרצתה בהתחלה ואפילו יותר. עשתה לי בית ספר.

או בעל של ידידה שכשהתארחתי אצלם לארוחת שישי , אמרתי לעצמי, איך היא נפלה עם הפארוק השוביניסט והכושל הזה?
לאחר כמה ימים ביקרנו אצלו בחווה עם קבוצת תיירים ושם גיליתי גבר אינטליגנטי, עם קסם אישי. קצת התאהבתי בו בין השדות ובית האריזה 😏.
אגב, אני מתה על זה. שאנשים מפתיעים.

אז על מי מיהרתם לשים תוית ויצאתם חומוס?

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
אנחנו בתחביב הזה צריכים לעמוד על טיבו של אדם בתוך דקות לפעמים. עם מעט מאד מידע מקדים. כמה משפטים, תמונה וזהו, מכניסים אותו למגירה שייעדנו לו.

זוכרת את בעלת הבית של דירה שאהבתי מאד. אשה זקנה ודתיה, עם כיסוי ראש ומין חלוק של זקנות. חשבתי שהיא תהיה קלה לתמרון.
בסופו של דבר התברר שהיא בעלת מקצוע רציני. היה מו"מ קשוח מצידה. היא קיבלה כל מה שרצתה בהתחלה ואפילו יותר. עשתה לי בית ספר.

או בעל של ידידה שכשהתארחתי אצלם לארוחת שישי , אמרתי לעצמי, איך היא נפלה עם הפארוק השוביניסט והכושל הזה?
לאחר כמה ימים ביקרנו אצלו בחווה עם קבוצת תיירים ושם גיליתי גבר אינטליגנטי, עם קסם אישי. קצת התאהבתי בו בין השדות ובית האריזה 😏.

אני מאמינה שב 90% אנחנו ממהרים לשים תוית ומושפעים מחיצוניות,ולשמחתי כשהתבגרתי למדתי דבר,שניים.
יש לי חברה מאד טובה שנראת מצויין עד היום למעשה,וכשהכירה את בעלה לא הבנתי מה היא עושה איתו ותמיד אמרתי לעצמי"בחייםםםם לא אלך עם אחד כזה"ולימים הבנתי כמה טעיתי,כמה היא מאושרת איתו ואיזה משפחה נהדרת יש להם ,ולסיכום,גם כשהיו לי דייטים כאלה ואחרים ושפטתי בחומרה כי הייתי צעירה מידי,פסלתי מהר מידי,תויות וכאלה,עם השנים אתה למד,אני כל יום למדה שמה שלא יפה בעייני-יפה בעיני האחר.

Ellis Murphy

Well-known member

3 חןדשים שוחחתי עם מישהי בפון והקןל שלה לא נשמע לי סקסי אבל המשכתי כי היה לי נחמד. כששלחה תמונה זה היה ואאאוווווווווווו....
כשהגיע לארץ זה הפך לסיפור אהבה מטריף ומטלטל...

3 חןדשים שוחחתי עם מישהי בפון והקןל שלה לא נשמע לי סקסי אבל המשכתי כי היה לי נחמד. כששלחה תמונה זה היה ואאאוווווווווווו....
יש לי תיזה לגבי הקול מהצד השני של האפרכסת.
תמיד תמיד תמיד כשהקול מהצד השני היה מחוספס וצרוד, תמיד הסתבר לי יותר מאוחר שבעלת הקול היא פצצה קולנועית.
ותמיד כשהקול היה רך נשי וענוג, כזה שעושה לך חשק לרוץ איתה מיד בבוקר לרבנות בתל אביב
אז תמיד הסתבר לי שאותה אחת היא עבת בשר וגדולה במידה מוגזמת.
זאת התיזה הפרטית והבלעדית שלי, אז בבקשה אל תרוצו עם זה עדיין לתוכניות הלימודים של בתי הספר.|חיוךרחב|

sagivi12

Active member
לי היה מקרה דומה, רק שהקול שלה היה סקסי בטירוף, וכשראיתי אותה לא הצלחתי לחבר את זה.

doriangray011

Well-known member
לי היה מקרה דומה, רק שהקול שלה היה סקסי בטירוף, וכשראיתי אותה לא הצלחתי לחבר את זה.
אישית וגם מקצועית אני מיחס חשיבות רבה לקול. למאפיינים שלו לאינטונציה לשפה ועוד. לפני שנים שניהלתי שירות היתה לקוחה עם קול סקסי להחריד. דיברת איתה וישר עלתה בדמיון שילוב מושלם של רקל וולש סופיה לורן ובריז׳יט בארדו. קול נמוך חרוך ומלטף. וכל הטכנאים ביקשו להגיע ללקוח לראות את הפלא.
נו. זו היתה גוצה קשישה מעשנת כבדה וממש לא נעימה.
חלומות לעיתים עדיף להם שישארו חלומות. 🤣

אישון34

Well-known member

נושא יפה.

לי זה קורה לא אחת - במיוחד במקומות בהם אני מחליט לכבוש את התחושה הראשונית שלי.

לא אחת יצא לי להיתקל בגברת שרציתי מאוד - אבל האיבר שידר לי את ההפך, ולא תמיד הבנתי למה ומדוע. אז כבשתי את הלב - וכשלתי.
____________________________________________________________________________________________________________________________________

הטיזינג שלי, עליה דיברתי, הייתה מאוד מאוד מושכת בעיני. נגעה יזמה ועוד ועוד.

הגוף שידר לי נגד. לא הבנתי למה.

ואז ביום מסוים היא עשתה דברים שלא יעלו על הדעת. קיללה צרחה וברחה שהיה דו שיח מקצועי.

למחרת הגבירה את הטיזינג. התנצלה וחזרה אליו, כאילו כלום.

אני הבנתי שאסור לערבב.

שעדיף לפרוש.
____________________________________________________________________________________________________________________________________

לא במערכות היחסים הזוגיות היו לי אין סוף מקרים שאנשים שהיו צריכים לשלם לי עשו דברים נוראיים.

והתגלו כמטורפים לחלוטין, מול הצורך לשלם - חסרי גבולות לחלוטין.

זכורה לי גברת אחת שהתלוננה עלי, אחרי שהעריצה אותי כל הזמן. (הצלחות מטורפות).

אחרי שהתלונה בוטלה - היא חזרה לחיי כאילו כלום.

יש אנשים עם מערכות רגשיות שם הם לא מודעים לזה שיש אדם בצד השני של המפה.
___________________________________________________________________________________________________________________________________

לבת הזוג יש חברה, שהתגרשה. תמיד ניראתה לי חלולה.

אחרי הגירושין היא ניראתה בעיני מאוד מאוד מושכת. הוצאת הבעל שלה מהשיחה שחררה אותה והפכה אותה לאדם קליל בהרבה.

היו לנו כמה שיחות - לא מעבר. אבל היה רושם שיתפתח.

ברגעים אלא חוזרת לבן זוג הקודם. כך שאני פורש שם.

אישוניאיש.
מבוקשת גברת חמודה שאוהבת לרקוד.

מאוהב ברעיון

Well-known member

כוסאומו
עניתי תגובה ארוכה ורצינית
נעלמה
תפוז מתעלל בחלשים 😭

אבח"י

Well-known member
איזה נושא נהדר.
אני חושב שצורכי השרידה, האבולוציה שלנו, הן כציידים והן כלקטים מחייבים החלטה מהירה מאוד: לנו או לצרינו, או בלעז: Fight or Flight.
ברור שמאז המפץ הגדול והתפתחות ההומוספיינס, מים רבים התאדו, וחזרו וירדו כגשם ושוב התאדו להם, ולמדנו "אין מסתכלים בקנקן אלא במה שבו" [פתגם שהצדיק רבנים עם פה מסריח בגלל שיניים רקובות, או גברים ששודכו לנשים כעורות בניגוד לרצונם], אבל בהחלט עצה טובה.
אמ-מה, אני זריז, החלטי ולא מבזבז זמן.
בענייני גברים - תוך שניה. כן/לא. וחיים ארוכים מלאי אכזבות למדוני - לא, זה לא.
בענייני עבודה - כאן זה מורכב הרבה יותר, אבל כאן אין עניין של מין בכלל. כך, שיש לי זמן רב יותר לקבוע עמדות ביחס.

doriangray011

Well-known member
לפני שנים רבות, רבות מדי. הייתי ממש אחרי צבא והועסקתי בעסק מסוים שמכר ציוד משרדי. למשרד נכנס אדם לבוש מכנסים קצרות קסדת חצי אחוזה בידו וכולו נראה שלוך שאין לו פרוטה. התעלמתי ממנו אבל הבוס נתן לו שירות כהלכה והבחור ההוא קנה וקנה והתברר שהוא בעל בית הדפוס הגדול ביותר במזרח התיכון. למדתי לקח.
ובעיניני נשים. כמעט כל יחסי והיו לא מעט נדלקו ברגע הפגישה נוצר קליק מידי בלי קשר לכלום. האם השיפוט שלי נכון? לא ממש יכול להסביר. אבל בדיעבד תמיד מצאנו המון נקודות חופפות וסיבות מדוע.
אני סומך על התחושה הראשונית. בלי יכולת להסביר.

נסיך.333

Well-known member
כנראה שאנחנו לומדים בדרך הקשה לא לסמוך רק על רושם ראשוני
לא פעם אנחנו מתייגים אדם עפ"י המראה שלו מבלי שפתח אפילו את הפה..
למדתי כבר לא להתייחס לזה אלא לנסות "להכיר" את האדם..

שי12346

Well-known member
אני יכול לספרהרק עלממקרים הפוכים לצערי 😔😔😔שנתתי המון אמון והתלהבתי והרגשתי בשמיים
ובסוף התאכזבתי כגודל ההתלהבות כך גודל ההתרסקות 😔😔

Yakir4179

Well-known member
היו לא מעט מקרים שהיה פער אדיר בין השיחה בטלפון למציאות ,לומדים לתמרן ולקלוע למה שמתאים ונכון בכדי שלא להתאכזב בבום גדול,בהכריות לקשר רציני היו את האכזבות הגדולות שיפו את המציאות ואת האישיות יותר מידי ..​

למעלה