מבקשת עזרה בקשר לסוכרת

לירן221

New member
מבקשת עזרה בקשר לסוכרת

שלום לכם. אמי חלתה באפן פתאומי בסכרת, והתחילה לקבל כדורים. אני מקווה שיש טיפול אלטרנטיבי. אחרי הכדורים, הערך שנמדד בדם היה 178 ונאמר לה שהנורמה 110. האם מישהו מכם מכיר את הנושא? יש משהו אלטרנטיבי במקום הכדורים? תודה למי שיענה. לירן

שלום לירן

בשלב ראשון מטפלים במקביל לכדורים ומנסים לאזן את הערכים. לשאלה אם ניתן להוריד את הכדורים בכלל, אפשר להתיחס רק לאור נתוני ייצור האינסולין. בקיצור אם הבלוטה כבר לא עובדת בכלל קשה להחזיר אותה לחיים. בברכה עירית פרידמן-הומאופתית

לירן221

New member
תודה לך. האם צמחים טבעיים עוזרים

לאיזון סכרת, כאשר כבר לוקחים כדורים? שמעתי משהו על חילבה. האם אפשר לקחת חילבה עם הכדורים? האם יש צמחים אחרים? מכיוון שאמי מטופלת בכדורים, אני מאוד מקווה שיש עדין פעילות של יצור אינסולין. תודה רבה על תשובתך
לירן

csh018

New member
סכרת

שלום לך יש מספר צמחים שיכולים לעזור בחיזוק הלבלב שמיצר את האינסולין. אני למטופלי ממליץ על גימנמה. רפואה שלמה שלומי

לירן221

New member
תודה לך, שלומי, האם הצמח בנוסף

לכדורים, או במקומם? כשדיברתי עם אמי קצת היססה לגבי השילוב ביניהם. האם למשל חילבה עלול להזיק עם כדורים? האם לפנות אחרי שהסוכרת מתאזנת מעט, כדי להפסיק את הכדורים, או במהלך הטיפול?
לך, שלומי.
לירן

csh018

New member
סכרת

שלום לירן ושנה טובה אני מסכים עם הכותבים האחרים . למחלת הסכרת אין תשובה אינסטנט. זו מחלה שבמידה והיא לא בשליטה ערכים גבוהים או נמוכים יכולה לגרום לנזק חמור מאד. לכן כל הטיפול חייב להיות במעקב ובהדרכה צמודה. אני עונה ספציפית לשאלתך חייבים להמשיך עם הכדורים ורק עם ערכים משתנים רק באישור רופא מטפל משנים את מינון הכדורים/ זריקות. ואין בעייה לשלב את החילבה עם הכדורים. אם אני זוכר נכון מדובר במים אשר בהם הושרה החילבה. ואני חוזר ומזכיר הטיפול חייב לשלב עורך חיים חדש ,תזונה ,ספורט ,צמחי מרפא ,ואחת מגישות הטיפול. בריאות טובה שלומי

freearth10

New member
יש אלטרנטיבה

והיא לא מסתכמת בצמח זה או אחר, למרות שצמחים כמו חילבה אותה הזכרת, יכולים שוב להעיר לפעולה ולהוריד את הערכים של הסוכר בדם. האמת היא, שמי שיכול לעזור יותר מכל זו את בעצמך והמשפחה הקרובה. המתיקי לאמא את החיים! היא עברה תחושה של צער רב וכמהה למשהו שיכול היה להיות, אך איננו. שינוי באורח החיים וטיפול במקור לבעיה, זה הכיוון. כל כדור/צמח יוריד את הזעקה לשינוי ויחזיר את החיים לנורמה. מישהו כאן ירגע, וימשיך כאילוכלום לא קרה.
מאיה

לירן221

New member
תודה, מאיה. אכן מחשבות חיוביות

עוזרת בכל טיפול. אני יודעת שמתח וצער משפיעים על כל המערכות בגוף. אני משתדלת, למרות הכל. תודה על עצותיך.
לירן

yintang

New member
במקרה הזה

אין תשובות אינסטנט כי במקרה הזה יש מצב די חמור של חוסר איזון. מה שדי ברור שהיא חייבת להתחיל טיפול במצב כי סכרת גוררת אחריה עוד הרבה מחלות לא פחות חמורות. רפואה סינית שילוב של צמחי מרפא ודיקור יכולים להועיל עד מאוד אם לא לרפא כליל לפחות להטיב ולשמר את המצב לפני שחלה התדרדרות. הכי חשוב זה חינוך מחדש לתזונה בריאה ודפוסי אכילה נכונים וכן... אין מנוס פעילות גופנית חשובה לא פחות. במקום להשתמש בסוכרים ובממתיקים מלאכותיים כמו דיאט סוכרזית וכו' אפשר לגדל באדנית סטיביה כדי להמתיק תה. או לקנות מיצוי של הצמח בטיפות בבתי מרקחת טבעיים או בבתי טבע. גם טעים ובריא זהו צמח מרפא שמשמש גם לטיפול בסכרת וגם פשוט ממתיק ללא שימוש בכימיקלים. עם הכדורים לא הייתי מפסיקה באופן מיידי אלא בהדרגה ובמקביל לטיפול טבעי של צמחי מרפא . אם תרצו המלצה על מומחים בצמחי מרפא אשמח לתת. רק בריאות!

WhiteBear

New member
טוב, אומנם לא סיני, אבל הנה סיפור

אבי, כפי שתיארתי מספר פעמים, היה חולה סכרת קשה (סכרת מבוגרים). הדבר התגלה אחרי טיול שהוא לקח לירושלים, ובשובו התעלף, בדיקות הדם בבית החולים גילו רמת סוכר של 500. לאחר מכן, אבי החליט לשנות את אורח התזונה שלו באופן משמעותי. ועל כך אני מציג לך שתי שיטות חשובות: דיאטת אתקינס, אינדקס גליקמי טאי צ'י. הרעיון בשיטה הראשונה הוא להוריד את צריכת הפחמימות לאפס. אחרי שאבי יישם את הדיאטה הזו (תוך שמירה על אכילה מאוזנת של דברים אחרים), הוא הגיע למצב שרפואית הוא מאובחן ללא סכרת (מה גם שהוא הרזה המון, וניראה הרבה יותר טוב). מה שכן, סוג כזה של דיאטה, הוא אומר, וכך גם אחרים - היא מאד קשה. כי פחמימות הן, כנראה, התמכרות לכל דבר. אחרי שהוא ביצע אתקינס שנה שנתיים, הוא החליט לבדוק אם הוא יכול להוסיף רכיבים לתזונה שלו. והוא עשה זאת על פי גישה בשם אינדקס גליקמי, שדואגת לתת מספר לכל מזון, על פי המהירות שבה הסוכר שבו מגיע לדם. לכן, לסוכר יש אינדקס גליקמי 100 ולמלפפון משהו באיזור ה 10. באמצעות הדרך הזו הוא שמר על רמת סוכר של עד 120... כאשר בנוסף, יש לו מכשיר למדידת סוכר, והוא ביצע בדיקות מדוייקות כל פעם שהוא הוסיף פריט מזון, כדי לראות איך הסוכר שלו משתבש. היום, הוא הוסיף גם לחם שיפון מלא, וריבות למיניהם... וזה לא משנה את רמת הסוכר משמעותית. האלמנט האחרון שאבי הוסיף היה להתחיל ללמוד טאי צ'י. אחרי אימון של כבר שנה וחצי, הוא מדווח שכל יום שהוא מבצע אימון, מאכלים מסויימים שלפני כן הקפיצו לו את הסוכר מעבר ל - 120, כעט לא מזיזים אותו מעבר ל- 100. הוא משייך הרבה סגולות בריאותיות לטאי צ'י, בין השאר לאיזון הסכרת שלו. רק כדי לאזן את התמונה. אבי כרגע בן 68. יש לו רק עין אחת אחרי שהשניה נפצעה בילדותו. ובעין הנותרת הוא כרגע מקבל סידרת טיפולים קשים של טיפול בדליפות הראיה שלו, שעלולות (גם בתקופה הקרובה) לגרום לו לאבד את הראיה. רק לפני שבוע, חבר של אבי ניפטר על ידי דום לב, בגיל 55, היות שהוא היה חולה סכרת, וכנראה שיחק עם הדיאטה. לקח כדורים, הפסיק, עשה דיאטה, הפסיק, חזר לכדורים... דום לב. (והשמין בחזרה) ודבר אחרון, סכרת לא פתאום קורה. כנראה, שמדובר בפטולוגיה שמתפתחת לאורך תקופה של שנים רבות. והיא כנראה בפוטנציאל מאד גדול אצל כולנו, אוכלי הפחמימות המופרזים , של העידן המודרני. כל זה היה לומר שהתמודדות עם המחלה הזו, אם אפשר לקרוא לה מחלה, היא דבר מאד מאד קשה. בלי ספק, שילוב עם רפואה סינית (דיקור, צמחים, מגע), עזר לאבי בנקודות משבר שונות. אבל לא בכאלו שהיו קשורות לסכרת. מקווה שההודעה עזרה. אם יש צורך, אפשר לשאול, או לפנות אלי במסרים. בברכת שנה נהדרת
, טל.

SideKick

New member
מחלות ותנועה...

לפני שנים מספר הייתי גם אני בין אלה שמבחינתם תנועה על סוגיה השונים היתה סך כל הזיעה שניגרה בה והשרירים שנוספו בעקבותיה. אולם בשנים האחרונות גישתי לנושא השתנתה מקצה לקצה. כיום, עם העיסוק הנוכחי שלי, אני נוכחת עוד ועוד כיצד התנועה יש בכוחה להשפיע על מערכות פנימיות בגוף ולחולל שינויים ומהפכים. והטאי צ'י הוא בהחלט אחד מסוגי התנועה שמסוגלים לעשות זאת. טוב לשמוע דיווחים וסיפורים אמיתיים מהשטח, וטוב עוד יותר לדעת שאבא שלך מרגיש טוב.
רות

למעלה