מבקשת זיהוי ויעוץ

זרעים של אמריליוס בלדונה

לפי הידוע לי אמורים לזרוע בצל. האם לזרוע את אלה ולחכות שיהיה מהם בצל????

אם אמריליס אין לי ניסיון, חפסו בגוגל.לגבי

החצב ינבט ויעברו 7 שנים עד שיפרח

החצב שלי מפקעת

שקניתי במבצע שעשו בפורם לפני כ5-7. שנים ופעם ראשונה שפרח. חשבתי שמזרע יקח לו הרבה יותר זמן...

טלי1121

New member
צמחי בצל מתרבים מזרעים אחרי הפריחה

ואז יש גיוון גנטי בבצלים שגדלים מהם וגם ע"י התפצלות הבצל לבצלצלים. במקרה זה צמחי הבת זהים לצמח האם.

אצלי מתפתחות פקעות מזרעים של בלדונה.

שנה שלישת עדיין אין פריחה אבל יש כבר צימוח של עלים.
אני לא משקה בקיץ.

Rebeccan

New member
ביקשת, קיבלת תשובה

יפה שאת גם לא יודעת וגם פוסלת.

באמת יפה מצידך

כלל וכלל לא פסלתי

הייתי יותר מאוכזבת, כי לפני שעתיים עקרתי אחד כזה במקום אחר בגינה, וכל זה אחרי שנים שאני מתפללת שתצמח לי בגינה חוטמית זיפנית. והשנה זה היה לי יותר חשוב, כי מחוץ לגינה תמיד פרחו חוטמיות חופשי והשנה בנו בשטח, כך שודאי לא יצמחו שם יותר. אז סוף סוף הן באו לבקר בגינה שלי ו...עקרתי כי השכן אמר שזה חובזה. לפני שעקרתי את השני החלטתי לשאול פה בפורם והתשובה שלך גרמה לי לשמוח על האחד שנשאר ולהצטער על השני שנעקר ולכן רציתי להיות בטוחה.
אז אני ממש מתנצלת אם נפגעת ואני באמת מעריכה את הידע שלך בתחום ,לאורך השנים שאני עוקבת אחר הנעשה בפורם.

dudi4321

Member
חבל

חובזה אפשר לאכול. חותכים את העלים לרצועות. מוסיפים לביצה ומתקבלת חביתת ירק מעולה. ככה ללא טיגון ולהוסיף לסלט זה תפל.

טלי1121

New member
לחובזה העלים קצת משוננים וזוג העלים הראשונים

מחודד לעומת נבטי החוטמית שהעלים הראשוניים מעוגלים.

Guarden

New member
גם לי זה נראה חוטמית

אם כי קצת גדולה בשביל התקופה הזו בעונה בהנחה שהגיעה מזרעים .... בטוח שלא נשארה מהעונה שעברה ?

טלי1121

New member
הצמח הוא חוטמית. גם לי יש בדיוק כזאת שנשארה

משנה שעברה ועכשיו לשמחתי אני רואה מסביב נבטים חדשים. יש גם נבטים שזרעתי באדנית בשנה שעברה .

למעלה