מבקשת את עזרתכם

derim3

New member
מבקשת את עזרתכם../images/Emo13.gif

להודים שלי יש יום נישואים 40 שנה, וחשבתי לעשות להם מתנה קולג' יפה עם התמונות של כל המשפחה. רציתי קצת רעיונות איך לעשות? מה לצרף? האם מישהו עשה דבר כזה פעם? הרעיון בגדול הוא לקחת תמונות של כל המשפחה עם הילדים והנכדים ולהוסיף כל מיני דברים קטנים ולצבוע רקע יפה או לצייר על זה ואח"כ למסגר. אשמח לעצות ורעיונות. שבוע טוב לכולם.

n a v n a v

New member
חדשה...

שלום.. אימי הכינה דבר דומה לסבתא שלי לכבוד יום הולדתה... באירוע משפחתי היא צלמה את כולם <ע"מ שלא תצטרך להתחיל ולאסןף תמונות עדכניות מכולם> סבתי הייתה במרכז הגיליון ומסביבה הודבקו הילדים והנכדים קודם הילדים ואח"כ כל ילד עם המשפחה שלו <אישה/בעל וילדים> אם תרצי אוכל להראות לך את התמונה בעוד כמה ימים.

אפשר לצלם את המשפחה לפתח

פיתוח חום בהיר (נראה סגנון ענתיק), להדביק על דיקט ולעשות מסגרת עם משחת עיצוב ולצבוע אותה. יוצא מיוחד.

ים כחול

New member
אני יותר בעניין של אלבום אישי../images/Emo13.gif

יש אלבומים מדהימים עם כריכות מיוחדות אפשר לעטר מבחוץ ומבפנים ולסדר להם תמונות של כל המשפחה יחד
... תמיד הפריע לי שתמונות משפחתיות על קירות אולי זו בעיה שלי
אבל בעיני יותר יפה שהתמונות באלבומים .
...

למה שלא תכיני להם לוח שנה עם כל

המשפחה? ולא לשכוח להוסיף ימי הולדת של כולם בכל חודש.....

yomuledet

New member
רעיון מאוד חביב

הי לך ושבוע טוב, עשינו לאבא יומולדת 70 ולקחנו תמונה מגניבה שלו, סרקנו והוספנו קישוטים עד כאן הבנתוש? ואז...קנינו חולצות טריקו הכי פשוטות וזולות (כמובן לבנות וחלקות) מהבאזרים עבור שלל הנכדים, קנינו ניירות מיוחדות ש...מדפיסים עליהם במדפסת ביתית ומגהצים הדפסנו, הלבשנו ת'חמולה והיה מהמם!!! נ.ב. העלות לכל חולצה מודפסת בחנויות מתחילה ב45 אנחנו הוצאנו עד 15 ש"ח על אחד!!! אם את ירושלמית תודיעי ואני אכוון אותך למקומות מדוייקים. מזל"ט ובהצלחה יומולדת.

למעלה