מאיזה ציון עושים מועד ב'?...

jerusalem10

New member
מאיזה ציון עושים מועד ב'?...

כן, אני יודעת שזאת שאלה אינדיבידואלית אבל ההתלבטות ממש קשה.. אני בשנה ב' וקיבלתי במבחן בדיני עבודה 83 - לא למדתי מספיק למבחן ולא ניהלתי את הזמן נכון בזמן פתירת המבחן עצמו. מה הייתם עושים במקומי?...חשוב לציין שאני חייבת להעלות את הממוצע

זה תלוי - למה חשובים לך הציונים?

האם זה משהו לטווח הקצר (למשל התמחות בעליון) או ארוך (ממוצע סיום תואר טוב, למשל בשביל קבלה לתואר שני) או בכלל הרגשתי (תחושה כמו: אני תלמידה של יותר מ-85 ולכן אני צריכה להעלות את הממוצע)?

Anabol

New member
בדיוק

אלה הקרטריונים. הציון כשלעצמו לא אמור להיות האינדיקציה האם לגשת למועד ב' או לא.

עוד שיקולים שיש לשקול

א) הסיכון שיש במועד ב' (אולי תקבלי ציון יותר נמוך?) ב) הסיכוי לשפר את הציון (אם את חושבת שתצליחי לשפר ב 10 נקודות לעומת 2 נקודות) ג) ההיקף של הקורס - יש הבדל אם מדובר בקורס של 3 ש"ס או 6 ש"ס מבחינת ההשפעה על הממוצע ד) לאיזה תחום את מכוונת מבחינת ההתמחות? אם את רוצה להתמחות בדיני עבודה אולי כדאי לנסות לשפר בכל מקרה ה) כל הדברים שאמרו פה מעליי

B L I M P

New member
עוד שיקולים לשקול

האם יש לך עכשיו דברים יותר קריטיים בחיים (בחיים האישיים, מועדי ב' יותר חשובים וכד'). איזה ציונים קבלו אחרים - אם יש הרבה ציונים גבוהים, זה עשוי להיות סימן טוב (או רע אם במועד ב' יחליטו לוודא שממוצע הקורס ירד).

jerusalem10

New member
תודה רבה לכולכם!...

מדובר ב-6 שס"ים, הציונים לא היו טובים במיוחד... כנראה שאני באמת צריכה לחשוב על זה עוד..

למעלה