מאז שהתקנתי את הפיירוול אתמול

shlomi 123

New member
מאז שהתקנתי את הפיירוול אתמול

אז אני קיבלתי כבר איזה 6-7 הודעות על סוס טוריאני שמנסה לפרוץ זה הגיוני? ועוד בעיה אני קורא הודעות בפורום ואחר כך לוחץ רענן, והסימן הצהוב שאומר שיש הודעה חדשה עדיין ליד ההודעה שקראתי, יש לי אקספלורר גירסא 6 SP1,מישהו יודע מה הבעיה?

Mighty Morphin

New member
תשובה

בקשר לפיירוול- זה בסדר גם לי היה את זה אל תתייחס זה סתם מעצבן בגלל זה מחקתי את זה נמאס לי ההפרעות שלו אני מציע גם לך למחוק ובקשר לבעייה השנייה- זה גם אצלי ככה ויש לי מערכת הפעלה ודפדן בדיוק כמוך- הסימן הצהוב נשאר ככה ליד ההודעות כי לא פתחת אותן וקראת אותן- ברגע שאתה פותח הודעה נמחק לה הסימן הצהוב לידה וזה לא קשור לריענון הדף.

shlomi 123

New member
אני יודע שאם פותחיפ הסימן הצהוב

ליד ההודעה נעלם (עד עכשיו לא היה לי בעיות זה מאז שהתקנתי את הפיירוול) הבעיה שאצלי זה לא נעלם גם אם אני קורא...

shlomi 123

New member
ואפילו נעלמים לי סמלים וסימנים

של תפוז (סמיילים וסימנים ,מצורף תמונה)...........................

shlomi 123

New member
למה לא נעלם הסמל הצהוב למרות

שאני קורא את ההודעה? הרגע קראתי את אלה והנה זה לא מחק את הסימן הצהוב ונעלם סמל כמו שאתם רואים בתמונה שמצורפת, מישהו יכול לעזור לי בבקשה זה מעצבן אותי מאוד..........................

shlomi 123

New member
זה לא פתרון כל כך טוב

כי זה עוצר את הפריצות למחשב, במיוחד שאני מחובר לאינטרנט הרבה זמן כל יום....

Mighty Morphin

New member
תאמין לי....

לי היה ומחקתי את זה זה סתם הפריע לי! מספיק שיהיה לך במחשב norton antivirus 2003 pro מעודכן ואתה מוגן מספיק

shlomi 123

New member
גם אני שונא את זה עד עכשיו לא היה

לי היה לי רק norton antivirus 2003 professional edition ועידכנתי כל יום,רק שמאתמול אני התחלתי לפחד מכל מיני תולעות וסוסים ופורצים למינהם ,אז התקנתי את זה אתמול,צריך להגדיר את זה נכון אבל אני לא רוצה לשחק עם זה בשביל לא להרוס,וחוץ מזה הנורטון לא נגד פורצים ואני חושב שלא נגד סוסים טוריאנים כי זה אף פעם לא התריע לי על סוסים ...........

Mighty Morphin

New member
תקשיב לי!

נכון שהנורטון אנטיוירוס הוא לא נגד פורצים אלא נגד וירוסים אבל הוא משמיד וירוסים שפורצים יכולים לשתול לך במחשב! תאמין לי- גם אחרי אתמול אתה יכול להיות בטוח- אם אתה מעדכן את הנורטון אנטיוירוס שלך בתדירות גבוהה ומוריד עידכונים מהאתר windows update אין לך סיבה לדאוג בקשר לוירוס הזה- הרי אמרו שמייקרוסופט הוציאה כבר לפני חודש טלאי אבטחה נגד הוירוס הזה ככה שאם אתה מעדכן לעיתים קרובות דרךwindows update אתה מוגן!!! בכל מקרה- תאמין לי! יש לי רק נורטון אאנטיוירוס ואני מסתדר איתו מצויין וגם מוגן מהוירוס הזה כי אני מעדכן לעיתים קרובות. לכן שמע- תעשה לעצמך {ולמחשב שלך:)} טובה ותמחק את הפיירוול כי גם לי היה ואני יודע עד כמה הוא מעצבן והוא גם חוסם תוכנות ודברים חשובים אחרים- תמחק אותו!!!!!!!!!!!! ועוד עצה- תעכדן לעיתים קרובות את הנורטון אנטיוירוס שלך דרך live update ובאינטרנט את מערכת ההפעלה דרך windoes update. תאמין לי שזה מספיק בהחלט- כי אתה רק תתקל בעוד בעיות עם הפיירוול! אז תעשה לעצבך טובה ותפטר מהפיירוול ופשוט תעדכן לעיתים קרובות ואתה תהיה מוגן! אל תשכח שהוירוס פגע במי שלא היה לו נורטון אנטיוירוס או שהוא לא היה מעודכן! תהנה..

shlomi 123

New member
נכון לעכשיו זה הסתדר

הנה ככה זה טוב שישאר רק ככה מקווה לטוב.........................

גלעד cool7

New member
נראה לי...

שזה לא אומר חדשה מבחינת, לא נקראה. אלא, חדשה מבחינת, נכתבה לא ממזמן. הבנתם? נראה לי שזה זה.

shlomi 123

New member
לא עד עכשיו כל מה שקראתי

לא היה מסומן בצהוב בצד,ומה שהודעה חדשה שלא קראתי אז היה מסומן בצהוב בצד.

shlomi 123

New member
מצטער לאכזב אותך אבל......

לא מחקתי אני מעדיף שזה ישמור על המחשב מכל מיני זבל שיש ברשת,למרות שזה מעצבן לפעמים אין ברירה. דרך אגב אפילו בעיתון של היום (ידיעות אחורנות,יש כתבה על מה שקרה אתמול שנהרס לאלפי אנשים בישראל המחשב,ואפילו דיברו ברדיו על זה) המליצו כולם על חומת אש (שזה פיירוול.

shlomi 123

New member
כן למה?

אני מחקתי כבר את כל הקבצים של ההיסטוריה וcookies וכו'...

למעלה