מאוורים שקטים!

omer1232

New member
מאוורים שקטים!

המאווררים של המחשב שלי עושים רעש כמו מטוס סילון... רציתי לדעת אם יש מאווררים שקטים במיוחד או שכדאי לי להחליף למארז אחר שיהיה שקט.. המחשב: P4 3.0Ghz בתודה מראש עומר

אלי1024

New member
בחנות שאני עובד בא אנחנו מציעים

מאוורר של ג'יגבייט אבל הוא לא הכי שקת שבעולם יש את האפשרות להוריד את הס"לד ואז הוא שקט

Daniel1984

New member
../images/Emo41.gifלפני שמחלפים->

כדי, לנקות אותם טוב טוב, ואולי גם לשמן! יש מאמר על זה בפורום-חפש.

אלי1024

New member
אני לא ממש ממליץ לשמן

השמן הורס יותר ממה שעוזר אחרי כמה ימים הוא מתיבש בגלל כל האבק

frankthe

New member
יש כמה פתרונות

1. לנקות את המאוורר ולשמן את הציר שלו. ניתן לשמן עם שמן מכונות עדין (לא חייבים להשתמש בספרי wd40 שבאמת מתייבש די מהר) ואז האפקט הוא לטווח ארוך. אני מנקה פעם בשנה את המאווררים שלי עם ספרי wd40 ונהנה שנה שלמה ויכול להינות יותר זמן אבל מעדיף לא לקחת סיכון ולכן מנקה שוב! שנה אמנם ניתנת לכימות בימים אבל... 2. לשואל עצמו - יש כל כך הרבה חברות שעוסקות בתחום: termaltake, zalman, arcatic, green ועוד - אתה מוזמן לשוטט באתרים השונים, לקרוא על עוצמות הרעש שמפיקים המאווררים השונים ולהחליף את המאווררים השונים. אם מדובר במאוורר של מארז - המחירים נעים מ 20-90 ש"ח למאווררים כאלה. אם מדובר במאוורר של מעבד תצטרף להחליף גם גוף קרור - מייקר את העסק והמחירים עולים לכדי 150-250 ש"ח!

uriler

New member
שטויות! ../images/Emo31.gif

תקרא את המאמר שלי בפורום, תחת חומרה... תריץ גם חיפוש בפורום ותראה את התגובות שקיבלתי... כל מי שאני מכיר שמבין ממליץ על זה, אז אתה החלטת שלא ?!

uriler

New member
תראה, מצטער אם התקפתי אותך,

פשוט זה בא מתוך תמיהה על ההודעה שלך. נכון, יכולתי לנסח את זה יותר טוב, ועל זה
... סולח?
לגבי מה שאמרתי: הרבה פעמים ציר המאוור אכן "נסתם" מכל מיני לכלוכים, ולכן שימון פשוט אכן יכול רק להרע את המצב. כאשר עובדים מסודר, ניקוי ורק לאחר מכן שימון, עם שמן מתאים (כמו שציינתי, שמן דק מאוד), אז זו פעולה שיכולה בקלות לשקם מאווררים ולהימנע מקנייה חדשה. בכל מקרה, הגישה הזו לדעתי מקובלת על רוב האנשים בפורום שאני מחשיב כמבינים, זכותך לחשוב אחרת

uriler

New member
קודם כל, כפי שאמר frank, יש מאוורים

שקטים, אבל שקט עולה כסף... לגבי המארז, איזה מארז יש לך? בד"כ, מארזים ג'נריים מגיעים עם מאווררים זולים ומבנה גרוע (מארזים טובים שקטים יותר גם בזכות מבנה טוב, עם רפידות לחלקים נעים, איוורור טוב יותר...)

omer1232

New member
תודה על התגובות אבל...

אני מחפש מאווררים שקטים. אם אתם יכולים להמליץ לי על חברות ודגמים.

למעלה