לתת ביטוי לפחדים שלנו

b a b y 3

New member
לתת ביטוי לפחדים שלנו../images/Emo22.gif

אז תל"מ עבר חלף לו והיו אפילו צירים סדירים אבל הלידה לא הגיע. אני מאמינה שרגשות שלנו, המצב הנפשי שלנו יכולים לעצור או לקדם תהליכים פיזיים בגופנו ולכן אני פותחת שרשור לכל בנות שצריכות ללדת בקרוב ובו הן יכולות לתת ביטוי לפחדים שלהן בקשר ללידה ואחרי הלידה כדי שכשלידה תגיע נהיה שלמות עם זה ונדע איך להיתמודד. בנות אתן מוזמנות גם ליעץ
לגבי היתמודדות עם הפחדים שבלידה ואחריה

ניקולי

New member
בוקר טוב ../images/Emo42.gif

לפני מספר ימים פתחתי שירוש (סקר) על הפחדים שלנו בעקבות ההריון הלידה ומה שאחריה.. את הסקר קטלו וביקשו ממני לא להעלות סקרים כאלו.. מאחר ולכל אחת יש את הפחד שלה וברגע שמשהי כותבת אודות פחדיה אזיי השניה יכולה להכנס לסרטים בעקבות פחדים של האחרת..... אני אענה לך
הפחד שלי הוא פחד גדול ביותר..הפחד של בריאות הנפש והגוף.. הלידה לא ממש מפחידה אותי כי אם עברתי כבר שתיים.. הפחד שלי זה לדעת אחרי לידה שמשהו לא בסדר בעיקר שציפתי לכך 5 שנים... מקווה ללידה קלה ובריאות בנפש ובגוף.....

b a b y 3

New member
זה לא סקר../images/Emo70.gifזה שירשור לבנות שרוצות

לבטא את הפחדים שלהן אבל לא רוצות להעמיס את זה על המשפחה. וזאת דרך מצוינת לפי דעתי להיתמודדות, פשוט לראות שאת לא לבד

b a b y 3

New member
אני אתחיל../images/Emo5.gif

תמיד אמרתי שאני לא מפחדת מהלידה, ומה יש לי לפחד אחרי שעברתי שתי לידות
אחת עם אפידורל ואחת טבעית . ונכון אני לא מפחדת מלידה עצמה אבל יש פחדים והם: אני מפחדת ש...
הלידה לא תהיה כפי שתכננתי.
אני לא אוכל להיתמודד עם הכאב כמו בלידה הקודמת.
משהו יסתבך בלידה ואני אצתרך קיסרי.
אני לא אוכל להגדיש אותה תשומת לב לילדים שלי כמו שעשיתי עד עכשיו .
אני אהיה עייפה מאוד ולא אוכל לתפקד. והפחד הכי גדול שלי זה דיכאון אחרי הלידה. עכשיו כשאמרתי את זה והיתמודדתי עם הפחדים שלי אני מקווה שאוכל סוף סוף ללדת את הנסיכה שלי
לידה קלה לכולן

אם פי 3

New member
כדאי מאד לעבד את הפחדים

בעיקר אם הם "פחדים קיומיים" ולא סתם חששות (שיש לכל אחת...). אחת הבעיות עם פחדים קיומיים, היא שהם נוטים להגשים את עצמם. פגשתי כל כך הרבה מצבים, שבו "הפחד הכי עמוק", התממש, לפעמים יותר מפעם אחת. להגדיר בכתב את הפחד, זה שלב ראשון וחשוב, אבל לא תמיד מספיק. חשוב ממש "להכנס בפחד", להבין מה המקור שלו (האישי שלנו, כי גם הפחד הרציונלי ביותר, נובע ממקום לא רציונלי אם הוא קיומי.), לפרק אותו ולהרכיב מחדש, בצורה פחות מאיימת. אפשר לעשות את זה לבד, אפשר להעזר בנשות מקצוע (ויש כאלו). ושתהיה לידה טובה!

למעלה