לשרית ווילי

לשרית ווילי

לשרית -ממתין למצגת המעודכנת להתכוננות-לא זוכר עם נשארה תמונה של טל ברודי במצגת החדשה-חשוב לי שיופיע בכל זאת בגללו אני כאן.ממליץ עוד משהו חשוב לתיקון אצל כולם במקום אגודות ממליץ לכתוב מסגרות הקבוצה היחידה שממוסגרת באגודה אלו הקבוצות שלנו-בבני הרצליה וגם כך אני לא זוכה למלוא העידוד והתמיכה בקבוצות בהרצליה-כך שלא הייתי מתפאר במונח הזה. בחלק מהענפים המוצגים כמו בשחיה לדוגמא במידה וכותבים אגודות זה יותר מאשר מופיע למשל (אם אינני טועה) באיגוד השחיה-זה נראה לי קצת לא במקום.מתנצל מראש שרק עכשיו זה עלה לי ושאני מוסיף לך עבודה בשלב הזה של החיים-מכסימום ישאר ככה-מי בכלל יקשיב וישים לב לזה....... מטעם הכדורסל צפויים לבוא עוד אורחים-במידה ויגיעו אבקש לקבלם-שחר דותן ועוד 2 מאמנים יחד עימו, אריה וסטפריד-מאמן ומורה שעבד עימנו במח' לספורט,חניך שופט שלנו-אדם מלר וציון בן חיים-קפטן הנבחרת שביקשו לבוא,וכמובן וילי וחיים סגל שדווחו לי שנרשמו. וילי-זהו העדכון גם לעיונך- צריך להגיד לחיים סגל שמתחנה מרכזית בתל-אביב הוא לוקח עוד אוטובוס לכפר המכביה ברמת -גן זה בסמוך לרח' אלוף שדה בתחנה המרכזית יכוונו אותו-זה אמור לקחת עוד כ-רבע שעה באוטובוס להערכתי. ביי

למעלה