לשלומי.

לשלומי.

1. יפה שלומי! התחמקת באופן מרהיב מהקושיה. מה כבר תגיד לי? איפה באמת חיו היהודים טוב יותר מתחת השלטון המוסלמי? בפולניה? ברוסיה בגרמניה?... אז אמרת במדינת ישראל. באמת יופי. הרי ברור שפה אין שום אנטישמיות ואין שום אפליה של יהודים (בעצם יש - לטובה...) אבל זו לא תשובה. מה שניסיתי להראות הוא שלהאשים את בני דודינו באנטישמיות זו בדיחה. האירועים שהזכרת בטלים בשישים ליד חמלניצקי האינקוויזיציה והנאצים. השלטון המוסלמי בספרד היה רנסנס ליהודים - השלטון הנוצרי גירש אותנו, מי שרד את השואה? נכון, עדות המזרח. עמנו, למרבה הצער, סובל כבר אלפיים שנה מאנטישמיות ואין עם שנקי מחלק באשמה, אבל חלקם של המוסלמים באמת זעום. לך לדור הראשון של העולים מטוניס (במקרה יש לי צד טוניסאי) ותשאל אותם על חייהם בטוניס, רק מילי חמות תשמע מהם על הערבים. יש מספיק דברים רעים לומר על בני ישמעל - אנטישמים הוא לא אחד מהם. 2. כאמור, הטרור הנ"ל ניזון מפליטי 48. ובאמת הסדר קבע חייב לפתור את הבעיה הזו. 3. הפת"ח היא תנועה חילונית והחמאס דתית. זהו הבדל מהותי. תנועה חילונית היא מטבע הדברים הרבה יותר פרגמטית כפי שהוכיח אוסלו. 4. אני לא מבין מה הרלוונטיות של מה שאמרת. חוץ מקצת גזענות בנוסח "היהודי אורב לנערה הארית... ומטמא אותה בדמו..." 5. אפילו עמדתי לענות לזה עד שראיתי את המילה חיזבאללה וכמעט נחנקתי מצחוק. האם יש עוד ארגון שנשען על תמיכה מקומית ועממית כל כך מובהקת כמו חיזבאללה? 6. נו? דרסת אותם עד 87 וקיבלת אינתיפאדה. הזמן הצהוב הוא ספר שניבא את האינתיפאדה, קצת כבוד. 7. על האנטישמיות הערבית כבר דיברתי. אנשים לא מתאבדים מתוך "סתם" אנטישמיות. כדי לוותר על חייך דרוש מניע הרבה יותר חזק. 8. לא, אבל לכסח עם אחר במשך 30 שנה ואח"כ להתבכיין על הטרור ולכנותו "אנטישמי" זו גזענות. המחשבה שכולם כולם שונאים אותי ואת עמי מה שלא אעשה בעצם אומרת שאתה מתעלם מכך ששכניך גם הם בני אדם עם משפחות וילדים שלא מעסיקים את עצמם כל הזמן בשנאה אליך. אתה בעצם הופך אותם למפלצות. שבת שלום. 9. זהו, צא כבר מהגלות! נגמר! מספיק להתבכיין! זו המאה ה21!

shlomikli

New member
תשובתי לאלמונימי:

1. היה שלטון עצמי של יהודים בארץ ישראל גם לפני הקמת מדינת ישראל. היו תקופות, למשל בגלות בבל ופרס, בהם יהודים שלטו בערים וחלקי ארץ בעלי רוב יהודי. ממלכת הכוזרים קיבל עליה את היהדות. היו תקופות בהן הקיסרות האתיופית הייתה בידיים יהודיות. אני לא הייתי קורא למעשי הטבח שעשו בנו המוסלמים בטלים בשישים. התקופות היפות בהן יהודים חיו עם ערבים היו קצרות ומאופיינות בכוח כלכלי תרבותי וצבאי שצברו היהודים במקומות אלו. חליפות של קורדובה היא דוגמא מצויינת. גרנדה הייתה כמעט מדינה יהודית (או לפחות דו לאומית). לי יש שכנים ניצולי שואה, טוניסאים. להם יש רק קללות עבור הערבים, שהסגירו אותם לנאצים ימ"ש, בעבור בצע כסף. יש לי גם חברים עירקים. הוריהם ניצלו מהפרעות בבגדד. הם די ימנים, בלשון המעטה. מעשי הטבח האלו, גם הם בטלים בשישים? 2. ההסדר או האלטרנטיבה היא התאבדות לאומית. כל דבר שהוא פחות מזה ישמר את מצב המלחמה. אלא אם ישראל תתקוף ותנצח ותכבוש ותגרש. כל דבר שהוא פחות מנצחון יהודי (או ערבי, חו"ח) ישמר את מצב המלחמה. 3. אין הבדל בין החמאס והפת"ח. שניהם גיזענים ואנטישמים ורוצחים וטרוריסטים. איום מיידי. זה שהפת"ח פחות דתי מהחמאס, אינו מהווה הבדל משמעותי. החמאס אינו המקבילה הפלשתינאית לישיבות ההסדר או החרדים. הוא עוד ארגון בעל הנהגה ומקורות ממימון אלטרנטיבים לאלו של הפת"ח. אלו בסה"כ קואליציות של מיליציות של חמולות שונות, הנאבקות בינהן ונגדנו. הארגונים הם רק כיסוי, הטעיה בשביל שמאלנים. אתה עדיין חושב את הסכם אוסלו להסכם פרגמטי? 4. צודק, ההודעה שלי מנוסחת גרוע מפני שהיא מתייחסת להודעה הקודמת שלך, לפי הנקודות. הערבים הם מהגרים שבורחים אל הדיכוי הנוראי והמזוויעה שהמתרחש כאן. הם באים לכאן כדי לסבול ולהתענות וכד´... קצת מנוגד להגיון, אדם הבורח אל מעניו, אבל אני כותב בשביל שמאלני. הם טובים בהגיון עקום. 5. בטח תמיכה המונית מקומית. תמיכה של לבנונים. זו לא תנועה פלשתינאית. אלא ארגון שיעי פרו איראני. (כל כמה שאני יודע, החמאס והפלשתינאים הם סונים, תקנו אותי אם אני טועה...) 6. לא דרסנו מספיק. כל נהג מתחיל יודע, שכדי לדרוס כמו שצריך, צריך לפעמים לעשות רוורסים, לסוע קדימה ואחורה קצת, עד שהנידרס מפסיק לצרוח. לערבים יש אלטנטיבה: לחיות איתנו בשלום או לברוח. במקום, הם מפעילים טרור. טרור מנצחים רק בכוח. זה מבחן של כוח סבל ושל עוצמה כמו גם נחישות מוסרית. אין שום סיבה שאנחנו נפסיד במלחמה הזו. רק אתם, השמאלנים, נופלים בדרך, כושלים. מנסים למשוך אותנו למטה יחד איתכם. אחד הדברים הטובים המעטים באנטיפאדה האחרונה, היא שדי מהר, העם יוצא מהשפעתכם השמאלנית הרעה. רואה את המציאות כפי שהיא באמת. 7. צודק! 70 בתולות בגן עדן!! קרא את עודד גרנות במוסף השבת של מעריב. אתה יכול גם דרך האתר שלהם. http://images.maariv.co.il/cache/ART172344.html 8. הערבים הם מפלצות. הם אויב. כל אחד מהם לחוד, ובחייחד רוצה להרוג אותי/ אותנו בסכין, במקל בכל מה שבא ליד. לא דרוש ארגון מיוחד כדי להוציא לפעול את השינאה שלהם אלינו. שינאה שהיא גיזענית ואנטישמית. ללא שום קשר לכיבוש. עובדה שהיא קיימת שם, מקדמת דנא. אני לא מתבכיין על הטרור, אני מסרב להתעלם ממנו כבעיה. אולי בעינך אלמונימי, זה טבעי מקובל ואפילו מובן, שרוצחים תינוקות רק מפני שהם יהודיים, מפוצצים ילדים או עושים בהם לינץ´. חוטפים צעירים ואונסים אותם ואז לינץ´. אם כך אתה חושב על הערבים, שלהם מותר לרצוח יהודים, אתה גיזען בעצמך. אם בעינך אלמונימי, להתריע ולרצות להפסיק את הטבח ביהודים בכוח הנשק, היא התבכיינות וגלותיות, אין לי הרבה מה לדבר איתך. אתה זקוק לאישפוז או לחינוך מחדש. 9. אותו כנ"ל. לצאת מהגלות פרושו להילחם באויב עד חורמה, עד הניצחון. בלי פחד, בלי רחמים, בלי חרטה.

shlomikli

New member
בלה בלה בלה...

בלה בלה בלה.... מעלה את ההודעה לאלמונימי אבל הוא משום מה לא עונה לי.

למעלה