לשטן יש בית
בין ענפי הזית

Z A M i

New member
לשטן יש בית../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif בין ענפי הזית../images/Emo70.gif

לפי הפרסומת, היכל התרבות התלהבו מהחיקוי של תום ואורית, וביום ראשון, צפו לעוד חיקוי. מעניין מה מצפה לנו הפעם..
ביי. יום טוב.

../images/Emo55.gifחלאס...

הצחיק פעם ראשונה... פעם שניה העלה חיוך... אבל נמאס. הגזימו קצת עם הקטע של השחיטת חתולים, ואני דיי בטוחה שאורית ותום לא ממש משתגעים על זה שאומרים שהם מאמינים בשטן

eduard16

New member
קודם תיראי

אחר כך תגידי שזה היה מגעיל, לפי הפרומו זה אמור להיות נחמד

../images/Emo11.gifחחח בדיוק באתי לכתוב על זה

אני אישית שמעתי משהו עם נינט (הפנים למחשב והאוזניים בטלויזיה) האמת שזה די מאוס עניין החיקויים שלהם. אם היכל התרבות מגדירים עצמם כתכנית בידור שמכבדת את עצמה, שימצאו עוד נושאים ולא יעשו אותם קטעים כלפעם בוריאציה אחרת, זה משעמם, לא מצחיק, ובאופן מסויים פתטי ומעצבן אותי שכל הזמן מסך הולך על הזבל המיינסטרימי הזה במקום על סדרות מקור או משהו. שילמדו מארץ נהדרת, הם באמת מצחיקים (ולא ממחזרים קטעים
) ופה הסתיימו להן 487534850 שניות של: "גל נכנסת בתעשיית הבידור המיינסטירימית וחסרת התוכן"

N1ce guy

New member
דווקא ארץ נהדרת ממחזרים קטעים

ע"ע עוזי כהן, לובה, מאיה בומבילה... ויש עוד מספיק דוגמאות למרות שהם עושים את זה הרבה יותר טוב מ"היכל התרבות" הירודה

Z A M i

New member
פחח..איזה שטויות

לא ממחזרים? נכנסו 4 דמויות חדשות ב"עונה החדשה" והם התלהבו מזה. לובה? ממוחזרת בעקרון(לפי ההגדרה שלך למיחזור), הממ אריאל שרון, משפחת..מה שהם לא יהיהו.. קיצר, כולם ממוחזרים. ככה זה. זה לא שהם מראים את אותו מערכון בדיוק כל פעם. לא יודעת, לדעתי זה ממש מצחיק. אז יורדים עליהם קצת, מה קרה? הרי כולם יודעים שזה לא באמת ככה. ככה זה סטנדאפיסטים, לוקחים דמות ומקצינים את כל התכונות הקטנות. קיצר. חפרתי. ביי.

../images/Emo11.gifאין לי בעיה שיחקו אותם

זה פשוט קצת מאוס שעושים את זה כל פעם מחדש, זה איבד את הטעם

eduard16

New member
זה כמו פינה קטנה בתוכנית

כל כמה תוכניות שמים אותם, אם זה מצחיק (וזה מצחיק) אין בעיה להמשיך עם זה

לא בדיוק

כי זה כאילו תוכנית ריאלטי שבועית... אבל את לובה כן מחזרו. אממ מזה אל בדיוק עניין של 'מחזור' אלא יותר של חרישה. הם חרשו את מה שהפך להיות תופעה במדינה...דברים שלא הפסיקו לדבר עליהם [לובה, עוזי כהן] היכל התרבות סתם חורשים...אני לא ממש מעודכנת אבל לא נראה לי שממש מדברים על החיקוי שלהם ליהודים..

בעקרון זה מצחיק../images/Emo3.gif

אבל כמה אפשר לרכוב על הגל הזה:X? ולפעמים הם גם מגזימים

michalsh33

New member
אחחחחח *מחכה*

אני דווקא אהבתי את החיקוי זה אחלה ומצחיק הם לא מגזימים לדעתי הם בסדר גמור אבל לפי מה שראתי בפרומו שבפרסומות "אורית" מכוסה בשיער שלה שזה כבר לא משהו אבל לכו תדעו נחכה נראה

למעלה