לקראת סוף השבוע עשיתי שוק ב"ביג זול"

לקראת סוף השבוע עשיתי שוק ב"ביג זול"

בנצרת עילית . האמת
יצאתי בזול . ק"ג עוף = 10 ש"ח . ק"ג כרעיים עוף = 13 ש"ח . 3 ק"ג פרגיות = 100 ש"ח . שלא נדבר על מוצרי הטואלטיקה , הניקיון וההיגינה . פייר , ערכתי קניה ענקית ו"יצאתי בזול" .

אגב , גם הירקות היו במחיר של 1 ש"ח לק"ג

מכיוון שבכורתי סטודנטית אני עורכת קניה פעם בשבוע עבורה של ירקות בעיקר . עגבניות , מלפפונים , בצל ועוד רק 1 ש"ח לק"ג . פטרוזיליה , כוסברה , נענע וכל העלים הירוקים ב 90 אגורות לצרור יפה . 1 ק"ג כנפיים - 5 ש"ח . ועוד ועוד .

ומחר , שוק "רמלה לוד" בנצרת עילית

המחירים זולים מאד והאיכות מעולה כשנמכרים גם "מותגים" . חליפות מעבר וחליפות פוטר לילדים - 20 ש"ח . נעליים ומגפיים - 50 - 100 ש"ח . מעילים מעולים לילדים ולמבוגרים 50 ש"ח . גופיות חורפיות וחמות לילדים 5 ש"ח . גופיות חורפיות למבוגרים(מידות גדולות) 10 ש"ח . בקיצור - שוק הבגדים זול . (שבוע שעבר קניתי) .

kdr

New member
אם לא חשובה לך הכשרות

אחתלתקופה (כשנגמר) אני מגיע למשחת "עוף נצרת". 10 עופות 100 ש"ח (העופות במשקל 1.100-1.300 ק"ג) 5 ק"ג שניצל 70 ש"ח (חזה עוף פרוס לשניצל בלי העצם והסחוס) 5 ק"ג כרעיים גדולות 65 ש"ח בקר טחון גס או דק 4 ק"ג 100 ש"ח שלד עוף או גרונות 1 ש"ח לק"ג יש להם גם דברים נוספים כמו מוצרי גבינה, שימורים ועוד אבל רק במבצע המחיר שווה. היתרון העצום של המקום שזו היד הראשונה, העופות מגיעים בצד אחד ויוצאים בצד השני. ביקשתי להיכנס לשטח המשחטה ובמו עיני ראיתי את הנקיון וההקפדה על השחיטה. למי שלא יודע, שחיטה מוסלמית ויהודית זהה פרט לתוכן התפילה וצבע החלוק של השוחט.

שלום לכולם ושאלה לkdr

kdr שאלה\בקשה לי אליך אפשר את את כותבת המשחטה או הטלפון שלהם. מתאים לי הרעיון כי אני משפחה גדולה שגם מארחת הרבה. ועוד שאלונת האם הם פתוחים בשבתות? תודה מראש על כל התשובות.

אכן , רמת ההיגיינה גבוהה שם

לגבי הכשרות , לבת שלי חשוב שתהיה מדבקה של "כשר" ונכון שקניתי בביג זול שהיא ללא תעודת הכשר כי החנות פתוחה בשבת , אבל העיקר המדבקה ....

פטרה10

New member
ומה אם נשארנו רק זוג בבית והילדים

באים לאכול רק אחת לחודש ? האם כדאי להרחיק עד לשוק בשביל 4 מלפפונים ו-4 עגבניות, קילו בצל וצרור פטרוזיליה, גרגים וחסה אחת. כי יש ימים שלא אוכלים בבית וחוץ מפירות זה מה שהולך לנו, כי בעלי שיחיה אוכל בעבודה, אני לפחות פעמיים בשבוע עם חברות אוכלים בחוץ.

kdr

New member
מי שאוכלת מחוץ לבית

יכולה להרשות לעצמה לקנות מלפפון ועגבניה בסופר

noa555555

New member
כל אחד יעשה את סדר העדיפויות שלו

וזה בסדר גמור. יש אחת שתעדיף לבלות למען הבריאות הנפשית ולקמץ במקום אחר. גם זה לגיטימי, לא?

kdr

New member
ת'אמת

יש לי בעיה עם הסמייליס, אני לא מוצא איפה מוסיפים אותם ממש, אבל ממש זה לא מענייני מה כל אחד עושה. אני פשוט לא מסוגל להבין את החישוב שכוס קפה עולה כמו קופסאת קפה + ק"ג סוכר + ליטר חלב. גם כאן הגזמתי לצורך ההגזמה.

noa555555

New member
מוסיפים אותם ממש מתחת

לחלון של תוכן ההודעה . י ש שם אייקון סמיילי קטן, לוחצים עליו והפלא ופלא
ואז עם הזמן לומדים בעל פה כמה קיצורי דרך אל האייקונים הנחשקים והאהובים (עם קו לפני ואחרי) ואז אין צורך לפתוח אותם אלא להקליד ישירות. בכל מקרה, אם נבוא לחשוב על זה, גם אין הצדקה לטוס לחו"ל לחופשה כשיותר נוח בבית, או אפילו לצימר, כשבבית דוקא לא עולה לנו כלום ללון בו (יחסית, זה אף פעם לא כלום)... לפעמים זה פשוט - הבילוי , זה שמישהו אחר מפנק אותך ולא כי לא נעים לו שלא לעשות את זה, וכו וכו. פשוט להרגיש טיפ טיפה מלכים לפעמים.כך אני רואה את זה , למרות שאני נאלצת לחסוך בזמן האחרון על דברים כאלה.אני מבינה את אלה שלא רוצים לחסוך דוקא על הפינוקים.

kdr

New member
יוריקה

תודה, נמצאו החמודים האבודים עשו מתיחת פנים ויקח לי זמן למצוא את כל הטריקים והשטיקים

האמת היא שזה מה שקורה לי לא פעם כשאני יושבת

בבתי קפה. אני לא מסוגלת להמנע מלעשות חישוב של כמה עולה החסה המצ'וקמקת הזאת ששמו לי בסלט עם רבע עגבניה ובצלצול אחד קטן ועוד דורשים ממני 45 ש"ח, אבל כנראה שעל זה שמישהו קם ומכין את זה עבורי עלי לשלם... או שלא... לסתום את הפה ולהכין בבית... אבל כן, גם אני חושבת כמוך כפרה!

אהה, מימי, אתמול היינו בסופרסל../images/Emo9.gif

היה מבצע- עוף טרי, 10 ש"ח לק"ג, קניתי עוף שלם 2.3 ק"ג - בסופשבוע אני הולכת לבשל עוץ שלם בגריל, עם ירקות, יאמי .... ופסטרמות של זוגלובק, 25 % חינם... והבת שלי צימחונית- שניצל תירס חבילה 20 ש"ח במקום 31. אבל, ילד צמחוני בבית, זה סיפור יקר..בכל מקרה. שבוע של פרנסה טובה ומבצעים, לא רק בשווקים. אריאלה

למעלה