לקראת חתימת החוזה , צריכה עזרתכם

natalo4ka

New member
לקראת חתימת החוזה , צריכה עזרתכם

שלום , קיבלנוהחלטה לפנות לדרך חדשה בתקוה שהפעם נגשים חלום (בניסיונות מעל 6 שנים )
ההחלטה היא פונדקאות בחו"ל. אחרי בירורים והמון קריאות בפורום הזה . פנינו לחברה שבחרנו ונפגשנו עם עו"ד שלהם
קיבלנו למייל חוזה , קראנו ונשארו לנו שאלות
האם לקחתם עו"ד משלכם שעבר על החוזה?
זה נהוג?
יש אפשרות לעשות שינויים?
אם יש לכם המלצה לעו"ד וסדר גודל של מחיר
תודה לכל העונים ואשמח לטיפים כי ממש מבולבלת ומפוחדת

גיי J

New member
מקווה לא לבלבל עוד יותר

גם אני שאלתי בפורום את השאלה הזו, וענו לי שהעו"ד דואג לאינטרס החברה ואני צריכה שיהיה מישהו שידאג לאינטרס שלי.
התקשרתי למספר עורכי דין שמתמחים בפונדקאות והמחיר שניתן לי לא היה זול, אומנם טיפה במים אחרי המחיר של הפונדקאות.. אך בכול זאת, זה מוסיף למצוקה הכלכלית.
לבסוף החלטנו לעבור לבד על החוזה, שלחנו גם להורים וביקשנו מהם לעבור על החוזה, רשמנו לשאלות את מה שעלה והעורך דין של החברה שחתמנו איתה, מנור הסכימה לשינויים שביקשנו והסביר את מה ששאלנו. אנחנו הרגשנו שאפשר לסמוך עלייהם, קיבלנו כל כך הרבה המלצות עלייהם והלכנו איתם בלב שלם.
דרך אגב גם מישהי מהפורום שלחה לי שינויים שהם ביקשו לעשות בחוזה וכאשר קיבלנו את החוזה ראינו שהשינויים שהם ביקשו, כבר מעודכנים בחוזה שלנו.
בכול מקרה שיהיה המון בהצלחה!

natalo4ka

New member
תודה !

קודם כל בהצלחה לכם!
גם אנחנו עם מנור :) , שמחה לשמוע שיש אפשרות לערוך את החוזה.
האם את יכולה לשלוח גם לנו את השינויים (אם יותר נוח אפשר בפרטי ) , אין לנו משפחה בארץ - לא יודעת עם מי להתייעץ .
כל כך קשה לי אם כל החלטה הזאת , כל הזמן חושת שאולי לא ניסינו עוד הרבה דברים ...

גיי J

New member
אני אחפש ואשלח לך בפרטי

אני לא בבית, אז מקווה שאמצע דרך המייל.
לא פשוט מה שאנחנו ובני הזוג עוברים. במיוחד כשאין משפחה קרובה שאפשר להתייעץ ולבכות להם.
תרגישי חופשי לפנו אלי, לשאול או סתם לפרוק.

למעלה