לסערה שהגיחה אל תוך חיי ...

לסערה שהגיחה אל תוך חיי ...

כמו טורנדו בלי לשים לב לכלום עם כל שמחת החיים שבך , עם כל החיוכים שלך עם כל הטוב ועם כל הרע קיבלתי אותך. ככה, סתם פתאום בלי לשים לב נכנסת אל תוך חיי כשאני הבטחתי לעצמי זהו! כאן נגמרה לה מעגל החברים הטובים שלי גם ככה בקושי יש לי "זמן" בשבילם והם בקושי בשבילי , פרצת בלי לשים לב עשית לך גומה בליבי ושכנת לך שם מילית את כול כולה והכנסת בה את כל הטוב שאת יודעת לתת זה התחיל רק לפני מספר מועט של שבועות וכבר אני מרגישה שביום ראשון הקרוב חיי אינם יהיו כשהיו לאחר שנכנסת לחיי את עכשיו תתחילי תהליך ,והחודש הראשון יהיה לי (לפחות) מאוד קשה לא יהיה לי למי להציק , לא יהיה מי שיעיר אותי באמצע הלילה כי היא לא קיבלה את "הלילה טוב" שלה , לא תהיה מי שתקרא לי "בלונדינית" "ארוכה" ועוד כל מיני מילים שרק אנחנו מבינות אותם . נקשרתי אליך וזה היה לי כ"כ מוזר , כ"כ לא מתאים לי .. במיוחד שאת רחוקה ממני (נו אז מה שאת חצי שעה נסיעה?! זה עדיין רחוק) אבל הנה התרגלנו וזה כבר לא כמו שהשד יודע. השיחות טלפון עושות את שלהן. המכתב הזה כנראה כן יישלח , לא יודעת למה כתבתי אותו פה אבל כאן נראה לי מין מקום בטוח כזה ש"לקרוע את הדף" לא נמצא בלקסיקון של המקום . אחות קטנה שלי תשמרי על עצמך קודם בשבילך ואח"כ בשבילי ותמיד בלילה שתהיי כבר עייפה מהיום המפרך שעבר עליך תמיד תוכלי להביט אל הירח ולדעת שגם אני מסתכלת עליו, חושבת עליך ומחזיקה לך אצבעות שתעברי הכל בשלום ומהר ..
שלך , אני
שישמור אותך האל ויגשים משאלתך שתעשה בשביל אחר והוא למענך שתיגע בכל כוכב ותטפס על כל שלב שתישאר צעיר לנצח שתגדל להיות צודק שתדע לראות את האור ולמצוא את האמת בתוך החושך הגדול שתמיד תהיה חזק אל תשחק את המשחק שתישאר צעיר לנצח שיהיו ידיך עסוקות וצעדיך מהירים שיהיה ביתך יציב מול רוחות השינויים שבליבך תהיה שמחה וישירו את שירך שתישאר צעיר לנצח
רמי קליינשטיין >
והכי מצחיק זה שאני בטוחה שתקראי את המכתב הזה ותגידי מה זה כל הריגשי הזה ?!<

ה מוזה

New member
אז.. המכתב נשלח ../images/Emo13.gif

נותר לי רק לשמוח עבורך ועבורך .. שזכיתם זו בזו ובחברות חוצה גבולות כזו שמלווה ממרחקים וצועדת לצידכן בלילות ובימים יש אנשים שצצים לנו בחיים בלי אזהרה מראש ואלו ..אלו חברי נפש שברגע אחד אנחנו חשים שזו חברות שהתקיימה לה מאז ומעולם עוד לפני שבכלל נפגשנו .. שמרו על הקסם הזה שבלב

למעלה