לנאסט והשעמום..

bduya

New member
לנאסט והשעמום..

בואי בואי לפה ונראה מה נעשה בנידון.. הצעתי הצעה מפתה מאוד.. >נו.. לגבי ה``שכל`` של סנופיז..< אבל.. השכל הלך ואיתו הסנופה.. אז, עכשיו.. הברירה האחרונה היא להשתלט על הפורום של מורני.. נעשה פה קצת בלאגן, מה את אומרת..? שנקרא גם לשניקו..? לאאא.. חחחחחחח סתם.. יאללה בנות.. משעמם לי!!

nasty-

New member
בלאגן!

אבל שאלה 1... איזה בלאגן? מה עושות? מה לכתוב? זה לא כאילו יש לי מה להגיד

bduya

New member
זהו ש..

לא צריך שיהיה בדיוק משו לומר.. פשוט עושים את זה.. ב-ל-א-ג-ן ממממ.. יאללה עפתי לישון.. חבל שווארמה ודני הזמיר.. יכלה להיות לכם הפתעה די נחמדה מחר בבוקר.. ;-)

shanikoo

New member
רגע רגע רגע !!

תסבירי לי משהו... את אומרת לי ולנאס-יאללה,בואו נעשה בלאגן !!! והודעה אחרי את אומרת-יאללה,עפתי לישון... למה אני ל-א מוצאת את ההגיון בזה ??? את באמת רוצה להשאיר אותי לבד עם נאס ??? את ראית איזה מפחידה היא ??? (עכשיו היא ממש תהרוג אותי...) טוב,אני גם הולכת,אז נאס- עיני כל תפוז תלויות בך.. אנא,אל תאכזבי ! לילה טוב בנות..

bduya

New member
עבר רגע..

ואני עדיין פה.. מממ.. הנה עוד דבר שיכול להרגיע את הגיון שלך.. אז ככה, לתפוז אין עיניים בכלל.. פחחחחחחח >סתם עובדה שחשבתי עליה< ושיהיה לכולכן לילה מצוין.. .. :p ..

בדויה אני ושווארמה מחכים........... להפתעה................. מעניין מה זה................... אולי עוף הודו בדבש ? או איזה עוגה ממטבחה של בדויה................ טוב שווארמה............ נראה שלי ולך צפויים כאבי בטן.............

למעלה