למ יש שירים חדשים ?

למ יש שירים חדשים ?

ובא לו לשלוח לי ....? אני צריכה את שרית חדד ונוטיס ... החדש ועוד חדשים ... מי שמוכן לשלוח לי אני אשמח אני פה רק לשעה הקרובה ...

langmanos

New member
שיר חדש כמו של פני חדד "ילדה רעה"

השיר הכי פצצה שיש במזרחית

כבר לא הייתי מחוברת ....

בשעה הזו .... את "ילדה רעה " כבר יש לי .... התכוונתי לשיר החדש ביוונית ... של שרית חדד ... ועם יש עוד כמה כאלה חדשים שלא ניתן להוריד בקאזה ... אבל תודה בכל אופן .....

אדיר16

New member
יערית

קודם כל.....מה נשמע??? ושנית בקשר לשירים.....הבנתי שאחי מדבר עם ימית אז אני אוכל לשלוח לך איזה שיר שאת רוצה בהנחה שיש לי אותו ביי המשך יום נעים

נכון ...

אני בסדר גמור .... מה איתך ? שיהיה שבוע טוב .... אני צריכה את השיר החדש של שרית חדד ביוונית... ואת הדיסק החדש של שרון זריהן... אם יש לך אז סבבה , תשלח לי דרך ימית או שהיום בערב בסביבות 18:00 אני אהיה מחוברת גם אם בא לך לדבר קצת ... יום טוב !

אדיר16

New member
../images/Emo4.gifאיזה באסה.....

דווקא מה שאת רוצה אין לי ...... ואני עכשיו בסדר גמור לאחר דלקת גרון של כמה ימים הבראתי ברוך השם סבבה אני חושב שגם אני אהיה בשעה הזאת מחובר אז ...המשך יום נעים ....

היי לך ...

לא נורא אני אשיג דרך עינת או מישהו .... גם אני הייתי ועדיין עם שפעת קשה , זה כמו סיוט שלא נגמר ... האף שלי מה זה סתום ... אז נדבר ב"ה בערב ... המשך יום נפלא לך ...

למעלה