למי שמתעסק עם גיטרות..

trancelover

New member
למי שמתעסק עם גיטרות..

איפה אפשר ללמוד טאבים(או איך שקוראים לזה, האותיות שכל צירוף מהווה את המצב אחיזה על המיתרים..) ובקיצור תווים של גיטרה.. בלי מורה כמובן יש איזו תוכנה או אתר באינטרנט ? ואם משהו יכול לרשום לי קצת על הדגם STATRCOSTER (איך שזה נקרא..) או הדגם FENDER STA'T מה הסדר גודל מחירים של החשמליות האלה.. ולמה משמש הטרמולו שמעתי שזה להרחבת טווח של המשחק על הפיטצ' בליין ארוך..

trancelover

New member
טוב התחלתי לקרוא פה קצת

אז מצאתי פתרון לבעייה של התווים האלה האותיות.. אבל עכשיו הקטע צריך להתחיל ללמוד אותם כולם או שיש קשר מסויים בין הצירופי אותיות, שיחסוח ממני להתחיל לחרוש את כל הצירופים שקיימים הא ואיך אני יכול לכוון את הגיטרה?

trancelover

New member
הא ועוד שאלה

בקשר לגיטרה של רוג'ר ווטרס הבאס השחורה שלו איזה דגם זה ואיך היא נחשבת.. למה יש לה סאונד ממש מעולה וראיתי משהו דומה יש כזאת להקה הדורבנים נדמה לי ראיתי פעם אחת בטלויזיה אז הגיטרה ממש דומה יכול ליהיות שזזו אותה אחת ? של הבאסיסט שלהם ועוד משהו, כלי נגינה זה נחשב פה גם מודולים אלקטרוניים וסינטים כאלה כמו ה-וירוס, נורד-ליד ו-וולדורף קיו כאלה..(?

Fatach

New member
כדאי לחכות עם זה...

אתה עדיין בקושי יודע מה זה אקורדים, אז כדאי קודם לקנות איזה גיטרה קלאסית לפני כל החשמליות שאתה רוצה לקנות =\

trancelover

New member
יש לי קלאסית ואני מנגן מצויין

על גיטרה.. כל מה שחסר לי זה לדעת תווים, לכוון תגיטרה, ולהתחיל לנגן לפי התווים המדוייקים של כמה שירים שאני אוהב ולא להתחיל להסתבך good night happy new year :)

Fatach

New member
אתה מתכוון לאקורדים,לא לתווים, כן?

מה ז"א מנגן מצויין? לא יודע, ממה שאתה אומר נשמע שאתה לא ממש מבין מה אתה אומר. אתה יודע אקורדים? לא יודע? מה נסגר? קיצר... חוצמזה גם לנגן אקורדים לא עושה אותך נגן "מצויין"... קיצר אני אומר לך אם אתה קונה חשמלית קח כבר מורה, או שזה סתם בזבוז, באמת... אלא אם יש לך יותר מדי כסף להוצא, במקרה הזה: בא לך לקנות לי איזה GIBSON SG SUPREME? בבקשה...

trancelover

New member
נו מה מסובך פה להבין..

יש אנשים שלא יודעים לקרוא תווים ומנגנים בלי תווים.. מוכר לך ?

Fatach

New member
תראה בשבלי ללמוד לנגן כמה שירים

לא צריך מורה.... בשביל ללמוד לאלתר ותיאוריה וכו' צריך, תלוי לאיזה כיוון אתה הולך...

trancelover

New member
מזה תאוריה וכו'..

בשביל לאלתר לא צריך שום מורה.. אם כבר כלים קצת יותר מסובכים מגיטרה זה הסינטים הכבדים האלה ובשבילם אני לא צריך מורה, אז בשביל גיטרה נראהלך חח

Fatach

New member
לדעתי קשה להגיע לרמה גבוהה בלי מורה

כמובן שאפשר... אבל קשה יותר. ובטח שכמה שתתקדם בזמן נתון בלי מורה יהיה הרבה בטח מאשר עם מורה, ואל תגיד שלא

trancelover

New member
להתקדם במה יש להתקדם בגיטרה..

זה כולה גיטרה.. זה לא להתקדם באולפן שלם זה כולה כלי אחד לא מסובך הכל בו זה תכלס.. אז מה אתה רוצה שמורה יסביר לי.. אפקטים? תאמין לי שאני יכול להסביר למורה שלך על האפקטים.. על מה הוא יסביר לי, איך לאחוז תגיטרה? על הקלטות? כל מה שהוא תכלס יכול לתת זה כמה עצות מניסיון מעבר לדברים כלליים.. ואילתור דרךאגב נראה לי שיכולת אלתור יכולה להתפח יותר אצל כאלה שלא למדו אצל מורה ואיך אומרים "סבלו" יותר עבדו קשה יותר אבל בדרך הארוכה הזאת הם לא עבדו על קטעים מדויקים מוגבלים אלא פשוט הכירו כל מצב על הגיטרה שלהם לאורך זמן.. קיצר מורה זה לילדים ולילדים טמבלים חוץמיזה מה אני נראה לך הולך ליהיות גיטריסט, אני כולה רוצה להוסיף גיטרה בפרוייקטים אלקטרוניים כמעט לחלוטין.......

BlindnDeaf

New member
טוב, תראה

מטרת מורה לגיטרה היא לא ללמד סאונד כמו שאתה מדבר... "סינטים כבדים"- אתה מדבר על זה שזה מסובך מבחינת הסאונד. מורה לגיטרה ולכל כלי אחר אתה צריך כדי שדבר ראשון ילמד אותך מוסיקה. וזה הכי חשוב, כי בלי לדעת מוסיקה אי אפשר לנגן... אם אתה מתרכז בסאונד וזה אז סבבה, אתה באמת לא צריך מורה, גם נראה לי שאתה הרי מתעסק בדברים כאלה כבר ואתה מנוסה בהם אז סבבה. אבל בשביל לנגן אתה צריך גם לדעת תיאוריה, וזה מאוד מסובך ללמוד לבד. "והכל בו זה תכלס" כל כלי זה הכל תכלס- פה עושים דו פה עושים מי ופה עושים סול דיאז...גם בפסנתר וגם בכל כלי אחר, אבל זה לא מה שמשנה. מורה מלמד אותך מוסיקה, לא איך להחזיק את הכלי. בנוסף הוא גם מלמד אותך טכניקות לכלי שאתה גם לא יכול ללמוד בפשטות.

wiz

New member
"מורה זה לילדים ולילדים טמבלים"

כל מילה נוספת מיותרת.

Fatach

New member
אם אתה רוצה את זה לשימוש הזה...

אז זה סבבה... וגם כמו שאמרו, מורה מלמד אותך טכניקות ותיאוריה בעיקרון... ומה זה "הכירו כל מצב על הגיטרה שלהם"? סלח לי, אבל לא כל אחד פה הוא באך ויכול להמציא מחדש את הסולמות וכאלה... אתה לא יכול "להכיר" כל מצב על הגיטרה אם לא למדת (אפילו מספר או משהו) זה דברים שפותחו במשך מאות ואולי אלפי שנים...

prophit

New member
בורות../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

יש נגינת ג'ז, יש גינת סולואים, יש נגינת ליווי אקורדי, יש נגינה קלאסית, יש נגינה של הליווי והמנגינה ביחד, להגיד זה רק גיטרה
אתה לא תתקדם לכלום אני כבר אומר לך, תציב לך מטרה ותנסה להגיע אליה, אבל איך אתה רוצה לנגן על כלי שאתה מזלזל בו, בנאדם חכם יודע שתמיד יש עוד מה ללמוד, ומה שכל גיטריסט מומחה שמנגן 30 שנה יגיד לך זה שעכשיו, כשהוא יודע כל כך הרבה הוא מבין כמה מעט הוא יודע בעצם, אני אגיד לך פעם אחרונה- תשנה גישה

prophit

New member
אחי, אם אתה כזה מלך שיודע הכל.....

וכלנו על הקטן שלך ואתה כבר מנגן מצויין (אני בספק) אז למה באת לפה
אנשים מנסים לעזור לך ואתה ישר תוקף, זו לא דרך
אתה רוצה את העזרה שלנו או לא

למעלה