למי שבמכביה.. ראיתם את הכתבה??

למי שבמכביה.. ראיתם את הכתבה??

אתמול הייתה כתבה במעריב עם שתי בנות ששכבו כזה על הכיסאות (מהלהקה שלי כפרה עליהן).. מחפשות צל.. חחח זה היה מצחיק הן פשוט לא הרגישו טוב.. הן היו ממש למעלה ולא ידעו בכלל שצילמו אותן.. בקיצור יש שם כתבה על זה שלא נותנים לנו לשתות ולאכול וכל החרא הזה..

תראי..

לא מייבשים אותנו מצד אחד.. יש שם מלאאאא מיים.. מצד שני לא תמיד אפשר לשתות.. אבל למשל פעם אחת שהייתי על הבמה עם הלבבות באו אלינו והביאו לנו מים. פעם אחת שעשינו את הריקוד סיום עשו אחרי כמה דקות הפסקה לכולם לשתות ולחזור לריקוד וככה עוד כמה פעמים.. פשוט אסור לעלות אם מים על המשטח שרוקדים עליו.. אוכל שמביאים סנביץ' אחד ב7 בערב שלפעמים אנחנו שם מ2.. זה באמת קצת מוגזם אנחנו לא חיים על בנסיץ' 1 ואנרג'י או משהו כזה שהביאו לנו לפני.. אבל בעיקרון.. חוויה מה שנכון.. זה שיש בנות שמגיעות הביתה ב4 בבוקר.. למשל תל מונד או באר שבע וכאלה.. מסיימים חזרות ואז עד שמגיעים לסטודיו ואז צריך הביתה.. ויום למחרת שוב לקום לחזרות..

ליזיגי

New member
כןן באמת היא מגזימה

ציפי פיפי הזאת
זה פשוט מעייך המכבייה הזאת
על הפנים
ולאדעת מה איתך אבל אני אוכלת שם די הרבה

תומו'ש

ברוכים הבאים בשם השם לכל ארץ ישראל מקצוות עולם הגענו אל ארץ ישראל שלנו חברים וחברות בואו ונשיר שירות העולם מלא שמחה אז יאללה ,מכבייה!

מה???

איזו הגזמה. גם אני במכבייה (בציפות מעגל 96 שולט-שוהם), גם כתבו שם שלא נותנים לנו בכלל מים, וזה ממש אבל ממש לא נכון, בכל "חדר" יש 5 ארגזים של בקבוקי מים, למה הם מספרים דברים אל נכונים? הם לא חוו את כל הימים הארוכים של החזרות שחזרנו הבייתה כל יום ב- 12 בלילה ויצאנו מהישוב ב-4. אז שירגיעו! ודרך אגב, מאיפה את? ובאיזה מעגל את בציפות? ממני, רקדנית בובתית- בר

ליזיגי

New member
בר שידלו../images/Emo35.gif

ממ מעניין אם כתבתי את זה נכון חחח
יוואו ברוש זאת ליאור
המעגל השולט שלנווו פכרעלינו .. או שזו בר גרנות שגם איתנו במעגל.. אבל היא לא מזל קשת..
חחח אני מדברת לעצמי מממ

אממ

המים פסדר אבל האוכל- חחחח צריך קצת יותר.. שיהיה לכולם בהצלחה היוםםםםם!!!

אני מסטודיו נדיר..

אני לא בציפיות, אני רק בלבבות ובתמונות סיום עם השרשורים.. בלבבות אני על הבמה המרכזית עם רוני..

איזה כיף לכם...

אני רוקדת בהכל, ואתמול היה חום איימים עם הבגדים, ההורים שלי אמרו שהיה מדהים! אני כל כך שונאת את ציפי פיפי!!! איך היא מעיזה לצעוק עלינו לפני ההורים??! נכון רוקדים אתכם 2 בנים? תספרי לי עליהם.... רקדנית בובתית- ברו'ש jump 4 my love!

ציפי הזו מזעזעת... ../images/Emo67.gif

אני זוכרת אותה מהמכבייה שבה השתתפתי. הייתי במכביה שבה קרתה התאונה עם הספורטאים. זה היה מזעזע. רקדתי בסטודיו של שרית אביצור בפ"ת ומשום מה הציפי הזו תפסה תחת שחבל על הזמן... אלוהים יודע למה... מה שכן חייבים לשפר את הסנדביצ'ים שם... הטעם המזעזע שלהם זכור לי עד היום

amitush26

New member
../images/Emo176.gifהמורה שלי רקדה אצל שרית אביצ

אביצור
אבל היא מסוגרת ממך ב10 שנים אז לא נראה לי שיש מצב שאת מכירה אותה

חחחח

אבל אמרו לי שלא שמעו אותה.. ואני אישית, לא הקשבתי חח אמממ במכביה יש שניים - מקס ושחר.. מדהימייייםםםם כפרה עליהםם ויש גם את יוני אבל הוא לא במכביה, הייתה בעיה כי הוא מעל גיל 20 וזה.. אני לא יודעת מה לספר לך.. את רוצה לשאול דברים אני מוזמנת גם לפנות אלי בפרטי..

כן אבל...

אבל אמרו לי שיש את נדב ושחר תספרי לי עליהם.... שחר רוקד מ-ה-מ-ם-! אבל חס וחסה שאני משווה אותו למחולה המושלמים!

..

נדב בסופה צעירה.. שחר איתנו.. מקס אתמול לא הופיע..חח ד"א.. מקס הוא גם רקדן של רוני.. הוא מדהייייםם.. וסליחה שאני לא הכי עוקבת.. איך זה קשור למחולה?.

למעלה