למישהו יש רעיון (מזרקים) ....

למישהו יש רעיון (מזרקים) ....

איך משיגים מזרקים(חד פעמים) של 30 ML כלומר שאפשר להזריק חצי יחידות אינסולין ? לאחרונה היו מזרקים כאלה שמאוד עזרו לי אבל משום הקופה (קופת חולים כללית) הפסיקה להפיץ אותם :( המזרקים (החד פעמים)של 50 ML הרבה פחות מדויקים והמזרקים לאמפולות בכלל לא מדויקים לפעמים היחידה הראשונה בכלל לא יוצאת :( נ.ב. משאבה זה לא רעיון טוב מבחינתי.

עטים רב פעמים ששמים את האמפולה

בתוכם ? הם נורא לא מדויקים , יש שם טעיות(בגלל שהמזרק לא מזריק לפעמים את היחידה הראשונה לא מוזרקת או מזריק אותה בחלקה גם לאחר כיוונן) של כמעט יחידת אינסולין שזה בערך שווה ל 40 ירידה ברמת הסוכר ללא תנגדות אינסולין .

Scept

New member
הערה-

1. אם מזריקים קודם יחידה באוויר, העט מזריק בדיוק רב. 2. הירידה מיחידה אחת היא בראש ובראשונה פונקציה ישירה של מסת גוף.

תגובה:

1: לא ,זה תמיד עובד. 2:אפילו שאני מאוד חלש כעת יש לי מסת גוף רזה יחסית גבוהה . מתי שקורה שהאוכל נקלט אני מיד מתחזק ואם האוכל לא נקלט אני מרגיש נורא חלש.

התכונתי:

1: לא תמיד עובד. במזרק חד פעמי אין טעיות כאלה שאינסולין לא מוזרק. כי שם כל הכמות יוצאת.

יעלי ר

New member
אם אפשר לשאול..

למה משאבה היא לא רעיון טוב מבחינתך? נראה לי שיש בקרב הסוכרתיים סטיגמה על המשאבה כדבר שקשה להסתדר איתו פסיכולוגית וגופנית,ורואים במשאבה מגבלה שכובלת אותך לסכרת. וזה ממש לא ככה. חבל שאנשים כ"כ פוחדים מהלא נודע ולא מנסים לפחות את המשאבה...

למעלה