למיכלי ולכולם - הודעה חשובה!!

למיכלי ולכולם - הודעה חשובה!!

הבוקר התעוררתי לקול צלילי הטלפון למחוק מהר מהר הודעה עם תמונה שמיכלי צרפה לפורום. בתמונה היתה מצוטטת להנאתה במסיבת פורום וברקע נראה מישהו אחר מאוד ברור... והוא כמובן שאינו הסכים להופיע בתמונה ובטח ובטח שלא בפורום. כבר מזמן היו כאן דיונים לגבי נוכחות מצלמה במסיבות הפורום שלנו. רובנו הסכמנו שלמצלמה אין שם מקום. נכון שיש אנשים שמוכנים ורוצים להצטלם ואיתם כמובן שאין בעיה... הבעיה היא כמובן עם אותם אנשים שאינם מוכנים להופיע בתמונות וסיבותיהם איתם. בהם כמובן כולנו צריכים להתחשב. אם בכל זאת ברצונכם לצלם במסיבות... אנא צלמו מחוץ למקום והקפידו שאין אף אחד שאינו מעוניין להכנס לתמונה ברקע. תודה ובוקר טוב לכולם.

../images/Emo46.gif ממש מרגיז ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif ../images/Emo46.gif

למרות שביקשו במפורש לא להכניס מצלמות למסיבה, עשו את זה וצילמו לא מעט. אנחנו במפורש התרחקנו מהרחבה, ולא רק אנחנו כשצילמו. וזה לא בסדר !!!! ועכשיו - מפרסמים את התמונות בפורום !!! מיכלי - ליכלכת !

כן, אני זוכר בחור עם מצלמה בכפר...

...ויתקין...התרוצץ וצילם...התלוננו, אבל זה לא כל כך עזר... בפעם הבאה...זה יגמר לא טוב...למצלמה ולצלם...

m i c h a l i

New member
ליהי וכולם

התמונה פורסמה לאחר שקיבלתי אישור ממצוטטת לשים אותה.. התמונה צולמה לשימוש פרטי שלנו בסוף הערב. לא הכרחתי אף אחד. לא צילמתי אף אחד בסתר. את צודקת , הייתי צריכה לבדוק את הרקע של התמונה. מי שנפגע מכך אני מתנצלת שיהיה לכם שבת שלום

למעלה