למיכאל וחבריו!

munahila

New member
למיכאל וחבריו! ../images/Emo53.gif

יש לי בעיה ממש מעצבנת ב-WORD XP ולפני שאתם מתקיפים (
) אני רוצה לציין שקראתי את המאמרים הרלוונטיים והם לא עזרו לי ... WORD לא מסמן לי שגיאות כתיב ואף מודיע לי שהוא סיים לבדוק אותן למרות שכלל לא עשה זאת.... לאחר קריאת המאמרים הידידותיים של מיכאל, הופיעה לי הודעה זו: WORD CANNOT FINF THE SPELLING FILE MSSP3MB.DLL OR MSSP232.DLL FOR HEBREW וזאת למרות שביצעתי התקנה מחדש של OFFICE XP ושוב מופיעה השגיאה.יש לציין שעקבתי אחר הוראותיו של מיכאל, אבל בתפריט כלים, SPEELING AND GRAMMAR ה"שטח" אפור ולא ניתן בכלל לסימון מחדש. אני מודה מראש לכל המשיבים!!!|
הילה.

מיכאל אבידן

Member
מנהל
אנחנו לא מתקיימים רק ממאמרים.../images/Emo43.gif

יש אצלנו, תודה לאל, גם 'קישורים'...

munahila

New member
לא הולך ואפרט מדוע...../images/Emo4.gif

כתבתי ב-RUN את הפקודה: Regedt32.exe והייתי אמורה להיתקל בתיקייה: HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Shared Tools\Proofing Tools\\Spelling אבל משום מה היא לא מופיעה בכלל! מה שכן מופיע (מקווה שזה רלוונטי...): 1.HKEY_CLASSES_ROOT 2.HKEY_CURRENT_USER 3.HKEY_LOCAL_MACHINE 4.HKEY_USERS 5.HKEY_CURRENT_CONFIG וזה הכול... האם למישהו יש רעיון מהי הבעיה? (אציין שוב שעשיתי התקנה מחדש של OFFICE)

B Ran

New member
בעצמך כתבת ש

HKEY_LOCAL_MACHINE מופיעה אז מה הבעיה? את לא יודעת לפתוח תיקיה?

munahila

New member
לא מופיה תיקייה של SPELLING!

פתחתי אותה וראיתי שמדובר במשהו אחר. אמורות להופיע 2 תיקיות: SPELLING ן-GRAMMAR ומשום מה הן לא מופיעות...

מיכאל אבידן

Member
מנהל
האם בצעת התקנה מלאה../images/Emo70.gif . . .../images/Emo43.gif

של כל
מרכיבי ה'אופיס'
נראה לי שההתקנה היתה 'מותאמת אישית' או 'חלקית' וחסרים בה מרכיבים. הייתי שוקל לגשת ל'לוח הבקרה' > 'הוספה והסרה של תוכניות' > 'מייקרוסופט אופיס XP' ולהתקין/להוסיף את כל
מרכיבי חבילת ה'אופיס'.

למעלה