למה אנשים ממציאים לעצמם צרכים

ה ו ב ס

New member
אבל את זאת שקבעת שהצורך מיותר

איך צורך יכול להיות מיותר? אם הוא קיים אז הוא קיים.

אריק 34

New member
זו לא המצאה

היא פשוט לא השתחררה מהקודם עדיין יש חלום בראש שהוא יתאים למה שהיא רוצה שהוא יהיה זו פנטזיה שיש להרבה אנשים אבל כמעט בטוח שלא תתממש

קצת מוזר (לי)

כשטוב לי ואני אוהבת מי בכלל זוכר שהיה משהו אחר לפני. אבל בעצם היא אמרה שהיא רק אולי מאוהבת..או חושבת..או רוצה להרגיש ככה

אריק 34

New member
זהוא ש

(לך) קצת מוזר אבל לא להרבה אחרים ויש המון שרק עושים הצגה שטוב להם אבל היא בטח אדם מבוגר היא יודעת מה היא עלולה להפסיד.

Kטלנית

New member
לפעמים לא חושבים פשוט הולכים

ועושים דברים שבסוף מתחטים היא לא שאלה אותך מה את חושבת היא רק מספרת לך ואת בתור חברה טובה תשתקי בנושא הזה ותקשיבי לה זה מה שהיא כנראה צריכה אים חלילה יקרא משהוא והיה "פיצוץ" תגישי לה את הכתף שלך תשנמעי אותה בוכה זה חלק מלהיות חברה אבל מה אני אגיד לך שיהיה לה בהצלחה ושתתפקח במהרה ותחליט לפני שיהיה מאוחר מה הכי טוב בשבילה

את דעותי היא יודעת

אנחנו חברות שנים ממקום נקי בלי לשפוט ולהגיד מה לעשות כשאנחנו משתפות זה נטו כדי לשמוע ולהתעורר אז בפניה שלא כאן נהגתי כפי שאנחנו נוהגות

לביאה11

New member
לעניות דעתי....

"הבחור שזרק אותה בעבר" אולי היא מנסה ללטף לעצמה את האגו שהוא בעצם כן רוצה אותה!? לא יודעת, משהו לא מריח לי טוב. את בטוחה שכל כך טוב לה? ריגושים? לא חושבת שזו הסיבה האמיתית את יודעת מה? למה את בכלל שוברת את הראש בשבילה? היא רוצה לבגוד שתבגוד. למה בכלל כואב לך? היא ילדה גדולה בכדי לעשות את ההחלטות שלה לבד. תני לה. ואת, תשארי מחוץ לתמונה שלא תהיי ה"אשמה".

אני לא אשמה וגם לא היא

כל אחת נוהגת בחייה בדרכה ועל אף שדרכנו לרוב שונות אנחנו חברות כל כך.

למעלה