למה אינטרנט זהב באדום?? מישהו יודע?

מצב
הנושא נעול.

levyyosi

New member

gil778

New member
שקרנים

שקרנים
יש שם נוכלים ,זהירות! פעם התעניינתי בחיבור לאינטרנט ואמרו לי שיש להם מבצע שהיום הוא נגמר ולא יחזור. למחרת התקשרתי שוב לבדוק איך עדיין יש פירסום למבצע ושוב כבר בהתחלה אמרו לי שוב שזה היום האחרון של המבצע. וגם למחרת שוב ראיתי ובסופו של דבר אמרתי שאם בטלפון הם משרים לי בלי בושה .אז מי יודע איך הם מתפקדים....?!!! התנתקתי מהם ועברתי לחברה אחרת בגלל שעדיף לא להיכנס למיטה חולה. שיהיו בריאים וירוקים.

fufm

New member
מסכים איתך בכל מילה- חברה של נוכלים

שקרנים
יש שם נוכלים ,זהירות! פעם התעניינתי בחיבור לאינטרנט ואמרו לי שיש להם מבצע שהיום הוא נגמר ולא יחזור. למחרת התקשרתי שוב לבדוק איך עדיין יש פירסום למבצע ושוב כבר בהתחלה אמרו לי שוב שזה היום האחרון של המבצע. וגם למחרת שוב ראיתי ובסופו של דבר אמרתי שאם בטלפון הם משרים לי בלי בושה .אז מי יודע איך הם מתפקדים....?!!! התנתקתי מהם ועברתי לחברה אחרת בגלל שעדיף לא להיכנס למיטה חולה. שיהיו בריאים וירוקים.
שיקרו לי בטלפון ולקח לי 5 שעות של צעקות ואיומים עד שרק הצלחתי להתנתק מהם - הם פשוט לא הסכימו לנתק אותי. אני החלטתי שלפי דעתי שירות הלקוחות שלהם על הפנים וזה מייצג את החברה ולכן לא חשבתי אפילו להשקיע במניה שלהם.

iky

New member
אכן גנבים. עובדים על כולם בעיניים

שיקרו לי בטלפון ולקח לי 5 שעות של צעקות ואיומים עד שרק הצלחתי להתנתק מהם - הם פשוט לא הסכימו לנתק אותי. אני החלטתי שלפי דעתי שירות הלקוחות שלהם על הפנים וזה מייצג את החברה ולכן לא חשבתי אפילו להשקיע במניה שלהם.
אכן גנבים. עובדים על כולם בעיניים
ללא בושה

piper70

New member
מצטרף לדעתך - חברה לא אמינה

שקרנים
מצטרף לדעתך - חברה לא אמינה
שירות גרוע. בתמיכה או בשרות עושים טובה שמדברים איתך. נסו להתנתק מהם... לא תצליחו לפני שתאיימו בתביעה משפטית, וגם אז מטרטרים אותך לא מעט בקבל ושלח פקסים. מה עוד שהחיבור שלהם איטי להחריד (בהשוואה לבזק בינלאומי, ברק או נטוויז'ן). בקיצור, שומר נפשו ירחק. אישית, לא מתקרב לחברה שכזו, ועל אחת עמה וכמה כמשקיע...

Shongi

New member
כל מילה אמת

שקרנים
כל מילה אמת
גם אני חוויתי את העונג שבייבוש בטלפון במשך כמה שעות תוך כדי העברה מאחד שאין לו מושג לאחר שזה לא בתחום אחריותו (עם המוסיקה המאאוד מעצבנת שלהם ברקע) עד שניתקו אותי. ולא פעם אחת. לא הייתי מתקרב אליהם גם אם זו היתה המניה היחידה עולם.

אור1111111

New member
התחברתי דרכם בזמן האחרון ואני מרוצה

שקרנים
בס"ד לפחות לעת עתה... גם בעבר לפני 4 שנים הייתי גולש דרכם והייתי מרוצה אולם עקב מבצע של חברה מתחרה עזבתי אותם,כעת שוב עקב מבצע חזרתי אליהם,משתמש בכלל עלות מול תועלת מבלי להכניס רגשות... לא מחזיק בנייר הערך הנ"ל.

Shongi

New member
חכה חכה...

בס"ד לפחות לעת עתה... גם בעבר לפני 4 שנים הייתי גולש דרכם והייתי מרוצה אולם עקב מבצע של חברה מתחרה עזבתי אותם,כעת שוב עקב מבצע חזרתי אליהם,משתמש בכלל עלות מול תועלת מבלי להכניס רגשות... לא מחזיק בנייר הערך הנ"ל.
חכה חכה...

יוס יוס

New member
ולי אפילו גנבו 2$ ואני לא צוחק...

ולי אפילו גנבו 2$ ואני לא צוחק...
כאשר התחברתי אלייהם היו לי עוד יומיים אצל ספק אחר ,אז הפקידה אמרה לי שכדאי שאתחבר עכשיו ואת החיוב היא תסדר לי לעוד 3 ימים ...ומה קרה..אתם כבר מנחשים... זבל של חברה זו לא מילה (פראייר מי שמתקרב אליה) וד"א שמעתי שגם המנכ"ל יש לו את החווה של הקופים שעוברים עינויים (את אמא שלו הוא ....בשביל כסף!!! !!

מצב
הנושא נעול.
למעלה