לכל חברי הפורום חג שמח

קסנדרה*

New member
לכל חברי הפורום חג שמח ../images/Emo48.gif

לכל המצטרפים החדשים ברוכים הבאים, בשבוע האחרון הצטרפו הרבה מאד כותבים חדשים, מכולנו
חשוב מאד לקרוא את הודעת המנהל/ת המצויה בעמוד הראשי של הפורום, ניתן להבין את מהות הפורום, ממנה גם ניתן ללמוד שפרסום שירה זה לא הייעוד העיקרי של השתתפותנו כאן, כי אם הדיון בשירים שמתפרסמים. חשוב מאד לקרוא את יצירות האחרים ולהגיב להם, חשוב לקרוא את התגובות הניתנות ויותר מפעם אחת כדי להבין למה הייתה הכוונה, ולא ישר לשלוח את המגיב לקרוא את השיר שנית ולטעון שהוא לא הבין, כי זה יכול ליצור מחסום אצל הקורא. יש לכבד כל מי קרא את השיר, זה לכשעצמו צריך לזכות את הקורא בהכרת תודה, ואם הקורא גם השקיע בתגובה, הכרת התודה היא דבר מובן מאליו. במקרה שלא תהייה הכרת תודה, הקורא ימנע מלקרוא ולהגיב בפעם הבאה וזה חבל. אני חוזרת - מתן תגובות ודיון בשירה חשוב יותר מפרסום השירה שלנו - כי זה החלק ממנו ניתן ללמוד ולהרחיב את הידע לגבי נתוחי שירה, הבנת שימוש באמצעים אמנותיים והבנת הסאבטקס, ציפייה מהכותרת, משמעותה ועוד. יש בסרגל העליון קישור למאמרים, שם תוכלו למצוא מאמרים וראיונות עם משוררים, יש בסרגל העליו קישור למילון ערכים ועוד, כדי לשוטט בפורום שמכיל חומרים בסדר גודל של אתר קטן. בצד שמאל של עמוד הפורום יש קישור לתקנון הפורום תחת השם "כללים להתנהגות בפורום" מומלץ מאד לקרוא לפני שמתחילים בשלבי ההתאקלמות. דבר נוסף שהוא מאד חשוב, הכרטיס האישי - כאשר חסר מין הכותב וגילו, ההתייחסות היא מאד כללית ולא יכולה להיות יותר מדוייקת, והכותב מפסיד מזה. אלו שני פרטים שהם חשובים מאד לנתוח יצירה במגבלות הקיימות וקיימות הרבה מאד מגבלות שאנחנו הכותבים/קוראים הוותיקים למדנו להתמודד איתה, אבל שני החסרים הללו, לי באופן אישי קשה להגיב נכונה, והיוצר והן היצירה מקבלים תגובה שמפספספת משהו. אני מאחלת לכל המצטרפים התאקלמות נעימה ולכל חברי הפורום החדשים והוותיקים חג שמח
קסנדרה

למעלה