לימודים אצל אריק אשד

מצב
הנושא נעול.
לימודים אצל אריק אשד

לימודים אצל אריק אשד
ניכנסתי לאתר של אריק אשד, שם לומדים יעוץ השקעות וניהול תיקים באמצעות קלטות dvd . שיטת הלימוד הזו מתאימה לי, אם כי האתר קיים רק משנת 2005 ואני לא מכירה אנשים שלמדו שם. רציתי לדעת אם מישהו פה למד אצלו? והאם הקורסים האלו מספיק מקצועיים ומקיפים את כל החומר הנדרש על מנת לעבור את הבחינות? תודה מראש לעונים.

fly low

New member
את הכתובת בבקשה

לימודים אצל אריק אשד
ניכנסתי לאתר של אריק אשד, שם לומדים יעוץ השקעות וניהול תיקים באמצעות קלטות dvd . שיטת הלימוד הזו מתאימה לי, אם כי האתר קיים רק משנת 2005 ואני לא מכירה אנשים שלמדו שם. רציתי לדעת אם מישהו פה למד אצלו? והאם הקורסים האלו מספיק מקצועיים ומקיפים את כל החומר הנדרש על מנת לעבור את הבחינות? תודה מראש לעונים.
את הכתובת בבקשה

hananhr

New member
הי

לימודים אצל אריק אשד
הי
יש לי נסיון טוב מהקלטות ( פעם זה היה וידאו ) בקורסים הבסיסים בכלכלה מיקרו ומקרו. אשמח לשמוע אם מישהו צפה בקלטות החדשות יותר חנן

מצב
הנושא נעול.
למעלה