לילה טוב לכולן.. ו..

תרנגולת

New member
לילה טוב לכולן.. ו..

לילה טוב לכולם.. מקווה שעובר עליכם לילה טוב וקל, ואתם חולים חלומות מתוקים.. תודה רבה שהייתן כאן היום כשהייתי צריכה קצת להתעודד.. תודה מאיה, ניבה, קארן, אירה, תגל וילדונת שלי.. כל כך תודה.. חיממתן לי את הלב.. ושיפרתן במעט את ההרגשה.. מצטערת שהתלוננתי ככה.. אני אהיה יותר בסדר.. עשיתן לי טוב על הלב היום.. תודה. אוהבת אתכן, תרנגולת.

מייק 48

New member
אפרוחית שלי - למה את לא במיטה ??

חומד, מיד PP , לשתות משהו קר וקישטא למיטה !!! עוד מעט בוקר ומי יקרקר אותנו בבוקר ?? תוגי מתוקה, שמח שכתבת והוצאת קצת קיטור (קיטור ? ) מעצמך על עצמך... זה ישב לך בנשמה יותר מידי ובטח מעך אותך מבפנים... אז באמת מותר גם לך לבכות קצת וליילל ולקבל הפעם מאיתנו (מה אני בכלל מדבר, אני לא הייתי כאן בשבילך !! ) תמיכה ועידוד וים של אהבה... אוהב אותך כל-כך, מטורף עלייך שולח חיבוק (בזהירות, לא למחוץ) ונשיקה שלך באהבה תמיד מייק

תרנגולת

New member
מייקוש.. כשכתבת את זה..

אני כבר חרפתי.. דווקא שתיתי משהו חם.. מותר? ואני מקרקרת הבוקר.. אכן קיטור.. מעצמי, על עצמי. היה מגעיל.. ואל תדאג.. שום דבר לא יכול למעוך אותי בגודלי.. וזה כן ממיכם.. גם אם לא היית.. היית ב02:07- וזאת שעה מצויינת להיות! :cool: וחומד.. סליחה.. נזהרתי לא למחוץ אותך בחיבוק.. אבל.. זה כנראה כבר בלתי אפשרי.. תודה מייקוש.. בוקר טוב.

למעלה