ליימרים

xyxyxy

New member
../images/Emo45.gif בא לך לצאת לאיזה מסע ציד

לצוד ליימרים באיזה יום?

שונא את המושג הזה.

מי שמשתמש בו בעיני שווה לליימר. כי אלו המתלהבים שהגיעו לאנשהו בחיים שלהם ושוכחים מאיפה הם התחילו. אן לך זכות לקחת בכלל גישה כזאת. תחשוב שדגון או אלעד או הילדה או כל מי שמבין פה קצת יותר ממך היה קורא לך ליימר ולא עונה לך להודעה רק בגלל שהוא יודע יותר. ליימרים המציאו את המילה ליימרים וזה מה שהם.

[eLad]

New member
היי! נכנסתי לקטגוריה הזו!

ואני ביחד עם דגון וענבל
ייפי!!
[אל נא נשכח מאיפה כולנו הגענו...]

[eLad]

New member
אתה מעלינו ../images/Emo70.gif

[טוב, אז בהמשך לחשבון משבוע שעבר, אתה חייב לי עוד 53 שקלים. תעביר את זה בשטרות לא מסומנים בתוך שקית זבל של גלילונית לפח ירוק ברחוב דיזינגוף פינת קינג ג'ורג' בת"א]

xyxyxy

New member
שמע..

כשאתה מתחיל אתה ליימר אבל כשאתה מתקדם אתה שונא ליימיות.. ככה זה אף פעם לא ראיתי אותך עונה לך שאלות כיתה א ב html.. למה? כי זה סתם ליימי מדי

תשובה.

כי כשאתה מתקדם אתה כבר לא צריך להתעסק עם שאלות כיתה א'. בשביל זה יש את אלו שלמדו ממך כשעוד ענית לשאלות כיתה א' שהם ילמדו עד שהם יעלו מעל זה. ככה זאת שרשרת המזון של אנשי הפורומים. אבל עדיין זאת לא סיבה לתעב אותם ולקלל אותם כאילו הם אשמים בזה. וחוצפאי אל תעלב אתה יודע שאתה שולט. וגם איקסי ועוד הרבה אנשים בבקשה אל תכריחו אותי להגיד את כל השמות של מי שאני חושב שהוא תותח....

חוצפאי

New member
זה בסדר, לא נעלבתי.

גם אין צורך שתציין אנשים אחרים, אני מספיק. רק תגיד את השם שלי המונים של פעמים ברצף, אם אפשר אז ערום, אני אהיה ממש בסדק

למעלה