ליטוש שלדות

Gor777

New member
ליטוש שלדות

שמעתי שישנם משוגעים שמלטשים את האופניים שלהם. למה להם אני שואל אתכם ואיך לעזאזל הם עושים את זה וגם שומרים על השלדה? ערב טוב גוריון

רובן Z

New member
בשביל להרוויח את ה-100ג"ר של הצבע

והשיטה די פשוטה, אבל קשה לביצוע נקי- פרק את כל הרכיבים מהשלדה, עד לקבלת שלדה ערומה לגמרי. לטש את כל הצבע עד לקבלת מתכת מבריקה. חזור על הליטוש במספר שלבים, כל פעם עם נייר לטש עדין יותר נשמע קל? לדעתי יש פה איזה יומיים של ליטושים מטורפים. והשלב הבא: תתחיל להתפלל, שלא תקבל קורוזיה במתכת- אחת ממטרות הצבע\ ציפוי, הוא הגנה מפני קורוזיה. גם שלדת אלומניום תקבל קורוזיה, אם כי הקורוזיה תהיה קלה ורק על פני השטח, כלומר לא תחדור לעומק החומר כמו בפלדה.

תוספות ..

א. מעבר להיבט האסטטי של שלדה מבהיקה יש גם הגיון מכני. רוב שברי ההתעייפות מתחילים בסדק בפני השטח. על ידי ליטוש פני השטח לרמה של מראה מקטינים משמעותית את הסיכוי להמצאות סדקים כאלו. בנוסף לכך על פני שטח מלוטשים ניתן להבחין בקלות בפגמים. ב. את הליטוש יש לבצע עם מברשות מיוחדות ומשחות פוליש המכילות חלקיקים קרמיים בגודל הולך וקטן. ביצוע של פעולה כזו באופן עצמאי ידרוש זמן רב ורוב הסיכויים שהתוצאה לא תהיה טובה מספיק. ג. ליטוש של פלדה משמעו מלחמה בלתי פוסקת בג'ינג'ים שיראו אחרי כל טיפטוף קל

Gor777

New member
יש ציפוי ששמים אחר כך כדי להגן על

השלדה? והאם זה מוריד את האחריות? בתודה גוריון

mtbRider

New member
ד"א יש שלדות בכלל לא צבועות

אבל אני משער שהם עברו טיפולי מניעה נגד חלודות/קורוזיות ושאר מרעין בישין.... אני חושב שקנונדייל הוציאו שלדה בלי צבע כדי לחסוך משקל...

apress

New member
ליטושים

האם ניתן ללטש את הקסדה? הבנתי שזה מוריד מעוביה ובכך מאפשר קרור טוב יותר של הראש,כמו כן משפיע ישירות על הדופק המקסימלי ומאפשר צפיה בתוכנית "קחי אותי שרון",ללא ההתקפים הנלווים. נו באמת........ לכו לרכב!

למעלה