לטל עדתו ולכל מי שהיא ענתה לו

Iron-Maiden

New member
לטל עדתו ולכל מי שהיא ענתה לו

טל עדתו - אני מעריך את זה שאת מנסה לעזור (מאד אפילו), אבל לצערי הרב את אומרת הרבה פעמים דברים מאד מטופשים, וגרוע מכך - לא נכונים. כל עוד את חוזרת על אותם דברים (נכונים) שאמרת כבר 1000 פעם לא איכפת לי. אבל ברגע שאת מנדבת מידע שגוי (גם אם לא בכוונה) אז הגיע הזמן להעמידך על מקומך. אמרת לASAEL שהוא לא יקבל זימון למודיעין כיוון שיש לו פרופיל קרבי - על סמך מה את אומרת את זה??? שמודיעין רוצים מישהו הם יזמנו אותו גם אם הוא עם פרופיל 97 וגם אם הוא עם פרופיל 45. זה לא מעניין אותם. זאת רק דוגמא אחת, אני לא זוכר את הכל - אבל את אומרת הרבה דברים שגויים ואני ממש לא מבין על סמך מה. אז להבא, תעני בבקשה רק לדברים שאת מבינה בהם ובטוחה בהם, ויש כמה דברים כאלה שאת יודעת וחוזרת עליהם יפה מאד, אז אנא.. רק על אלה. ולכל אלה שטל עדתו ענתה ו/או עונה להם - אנא קחו את כל עצותיה בערבון מוגבל (תרתי משמע, למי שמבין). יש לה הרבה כוונות טובות אבל לצערנו חלק ניכר מעצותיה ותשובותיה אינן משקפות כל דבר מציאותי. תודה

asael

New member
תשמעי , הבנאדם צודק בסה"כ.

ובתור אחד שענה על הפסיכוטכני של הצו הראשון באופן מושלם ונכשל רק בחלק המתמטי , לא נכשלתי , אבל טעיתי קצת , אני דורש זימון לשחקים , תלפיות וכולי. למה שאני לא אקבל , מה , אני לא מחונן?

נריה_ה

New member
חביבי, תרגע...!

הצבא בוחר לשלוח זימונים למיונים למי שהוא חושב שהוא מתאים. אם לא שלחו לך כנראה שהם חושבים שאתה לא מתאים.

מה כבר עשית מהבחינות של הצבא

אפשר לחשוב איזה בחינות קשות עושים שם... "באופן מושלם" ? בחייך... איזה דפ"ר יש לך ? מנסיון אישי הבחינות קלות משהו פחד! יש לי 90 כמובן

asael

New member
כמובן , אלא מה?

הקטע הוא לא בחינות קשות. אבל יש לך 6 מבחנים שונים בכל זאת. זה הרבה שאלות ולפי דעתי , גם הרבה מדי זמן. מבחנים של 15 דקות סיימתי 7 דקות לפני הזמן. הצורות , הבנת הנקרא , הגיון , השלמת מטלות או מה שזה לא היה וכולי - בזה לא טעיתי פעם אחת. דוקא צורות חשובות. אבל במתמטיקה היו לי כמה טעויות. דפ"ר 90 , קב"א 56. פרופיל - אני מטלפן ולא עונים המניאקים. בטח 97 עם סעיף.

למעלה