לחיים החלטת וועדה רפואית:-
.

eilat20

New member
לחיים החלטת וועדה רפואית:-../images/Emo7.gif../images/Emo46.gif../images/Emo7.gif.

לחיים שלום. 1.לפני 9 חודשים החליקה פלטה על אצבעות רגל ימין והבוהן נשברה, טופלתי אצל רופא אורטופד, לאחר שהבוהן הבריא בקש ממני הרופא לעשות צילום שני מבטים בכף הרגל, הגעתי עם הצילום הנחתי על השולחן את הצילום הרופא לא לקח את הצילום לבדיקה, מאחר והתלוננתי על כאבים הרופא החליט על מדרסים קשיחים, רק לאחר חודשים רכשתי את המדרסים הקשיחים והם גרמו לכאבים חזקים וללחץ בנעל שלא איפשרו להשתמש בהם , ניגשתי למכין מדרסים איך הוא נתן לך כאלה הוא החליף ליותר רכים. 2.מיוזמתי פניתי לאורטופד מומחה לכף רגל והוא המליץ להמנע מללכת ולעמוד יותר מנוחה ורכישת מדרסים, והממצאים שהאורטופד המומחה מצא שיש נזק בכף רגל ימין בעיה בסחוס כף הרגל ורגל קשתית ובדק את כך הרגל. 3.חזרתי לאורטופד מבלי לידע אותו שפניתי למומחה הוא סוף סוף הסתקל על הצילום והפנה אותי לצילום כללי, לאחר דו"ח ממצאי הצילום הכללי אתה בריא כמו שור מה אתה רוצה ממני, נפגעתי ממנו יצאתי מבלי להגיב כשאני סובל מכאבים בכפות הרגליים, כאשר הוא הפנה אותי לרכישת מדרסים ואני עדיין לא רכשתי לא רציתי להגיד שעדיין לא רכשתי כדי שלא יתעצבן ומהרופא ניגשתי לרכוש מדרסים, הרופא מעולם לא בדק את כף הרגל ולא ראה שיש לי מגבלות. 4.הייתי בוועדה רפואית ב28.1.10, ב 16.2.10 קיבלתי מכתב מהוועדה הם התייחסו לשבר בבוהן רגל ימין ולאחר בדיקת רופאה מומחה ראה שיש רגל קשתית אך לא קשורה לפגיעה הנידונה, והפנתי את צומת ליבו של הרופא של הוועדה שיש לי בכף רגל ימין בעיה בסחוס וצליעה בברך, ובכך רגל שמאל יש פלטפוס, איבחון לאחר שהיה שבר בבהן דרישה לצילום והצילום תקין ואין שום נזק לבוהן. סיכום: 1.האם האורטופד שטיפל בי התרשל. 2.לאן ניתן לפנות כשאני סובל מכאבים בכפות הרגליים, וכשאני צולע ברגל ימין ולא דורך טוב על הרגל, ורגל שמאל סובלת מלחץ הייתי עובד כללי כדי שיתנו לי הכשרה. 3.האם יש דרך לשנות את ההחלטה האיומה מצד הוועדה שהיא בוודאי תחליט שלא מגיעה לי נכות לפי פסיקת דין שמצאתי באינטרנט.

1.זה לא מתפקידי לבקר רופאים רוצה להתלונן פנה

לקופ"ח שהוא עובד בה.2.למומחה לכף רגל עם המלצות למקצועיות שלו.3.המתן לתשובה במידה ולא תספק אותך ערער עם חוות דעת של אורטופד התומך בגירסתך.בהצלחה.

למעלה