לונה פארק- דיווחים מן השטח!

candy can do it

New member
לונה פארק- דיווחים מן השטח!

נו... האיש בבית, שונאת את הרעיון של לצאת לפעילויות בחוה״מ עם כל העולם ואשתו, אבל אינברירה..
הילדים שמעו בשבת ״לונה פארק״ והם רוצים לצאת לדרך...
ארזנו קצת נישנושים ויצאנו לדרך.. (התכוונו לצאת ב 9:30, בסוף יצאנו ב 11:30).
חנינו בסוף העולם, שלמנו על זה 25 ₪..
יצאנו לצעדה לעבר הכניסה, עמדת הכירטוס של חבר בכניסה השנייה. יצאנו לצעדה נוספת..
נכנסנו, האיש מראה חוגר ורשיון נשק, אומרים לו ״זה מוותר לך על הבדיקה הגופנית, אבל את התיק צריך לבדוק״..
חה!
עם נשק אפשר, אבל חלילה החבאת איזה ילד נוסף בתיק העגלה...

( טוב, הם חזרו, אמשיך שוב בתור הבא...)

candy can do it

New member
עכשיו אנחנו בתור לרכבת השדים...

בינתיים בסדר.. עם האורך של התור אפשר להתמודד, אבל עם כל טכניקות ה״התפלחויות״, קצת קשר יותר; לא משחקת אותה תמימה, גם אני יושבת בצד כשהאיש והילדים ממתינים בתור, אבל להעמיד ילד אחד ואז להכניס 10 נוספים, כי ״ אחותי, בת דודה שלי, אמא שלי״ וכד׳.. יאק.
שלא לדבר על כך שנכנסים, עושים סיבוב במתקן, אמא מחכה בתור (עאלק לא הספיקה להכנס איתם) ואז שוב קופצים מעל הגדר, זוחלים מתחת ומצטרפים אל אמא....

פפפפפפ....

יוליה323

New member
מועדים לשמחה

איזו שממה. ממש הדממה כאן בפורום.

אז מה, ספרו קצת:
איך היה?
מה עשיתן?
וגם תנו רעיונות לאישה+4 איך להפעיל את היומיים הקרובים ולהישאר שפויה...

little s

New member
בחיי הדממה...

אצלנו היה ערב חג מקסים וכיפי (כתבתי בהודעה קודמת)

והיום עדיין פסחא, אז כולנו בבית, כבר די עולים זה לזה על העצבים (כלומר, כולם עולים לי על העצבים)

וכשתמצאי רעיונות, תעבירי הלאה, יש לי עד יום חמישי להפעיל אותם... ויורד גשם איכסה כל השבוע. פוי.

איזה אגם קפוא אולי

או טיול קראוון מגניב
או טיול אופניים לנהר הסמוך

הרעיונות אצלכם שם הן מעבר לדמיון שלנו. בטוחה שתמצאו תעסוקה שווה במיוחד

little s

New member

אין לי רעיונות מגניבים לגשם. פשוט אין.

ומיציתי את עניין החופשות, וכמובן שיוד לא בבית (=אין טיולים מגניבים למרחקים ארוכים למקומות שאין בהם גשם), והיה אתמול אחה"צ וערב קשה במיוחד עם הסנדוויצ'ון... אני מותשת.

צריכה ללכת לדואר לשלוח את המצלמה שמכרנו בשעה טובה ומוצלחת באיביי, מחכה להפוגה בגשם...

ומיציתי, כבר אמרתי? התמונות שאני שמה הן באמת רק של הדברים המגניבים והכיפיים. לא מצלמת שגרה משמימה ומעיקה, זה לא מצטלם כלכך טוב.

little s

New member
פחחחח

הזמנתי את הבכורה מזמן, אבל היא לא נתפסה... שומו שמיים, יש לי ילדים שלא אוהבים סקרבל! (אופיתם ועם אבא שלהם, שהם דומים לו)

א ו ח

New member
הדממה... אני עדיין מחכה ליום בו אכיר את המילה

מקרוב. קרוב קרוב אם אפשר

לנו היה יום חופש אתמול, כיף גדול, חבל שלא נמשך (-: היום ומחר, כביום ראשון, שגרה שגרה שגרה. לפחות הגברת בגן. אין תלונות

אתמול היינו בפארק הירקון בהצגה הכבש השישה עשר. היה מאד כיף, מעצם הבילוי החוויה והביחד. הילדים שלי מהממים ואני אובייקטיבית לגמרי. (-:

ההצגה, וול, יותר מדי ברברת פחות מדי שירים. ובאמת שאין צורך בעיבודים מודרניים עאלק למוסיקה. יוני רכטר מושלם כפי שהוא ממש. לגברת היה בעיקר חם... אבל אח"כ היא התאוששה ושרה כל היום את השירים שהיא אוהבת

רעיונות אין לי. תשלחי אותם לסבתא זה רעיון?

איזה כיף על היום חופש

נשמע שהיה כיף למרות החום והברברת. איזה כיף להרגיש משפחה רגילה שנהננת לה ביחד בחול המועד ורואה הצגת ילדים יחד.. והילדים שלך לגמרי מהממים ואני באמת אוביקטיבית
גם לנו היה כזה ביום ראשון והיה כ"כ תענוג (היינו באותה צעדה של שמופי מיום ראשון ואח"כ גיבוש של הבנים בעיר הקרח)
אמר שאולי יגיע היום לפארק לאיזה שעתיים (הפארק בקרבתו) מתלבטים אם זה נכון בשביל הפיצפוץ - הוא די מתקשה בפרידות מהאיש, למרות שהשתפר קצת בזמן האחרון.

א ו ח

New member
אממ מכירה את זה

הייתה תקופה שבאמת ביקשתי ממנו לא לתת קפיצות כאלה כי זה היה גומר את הקטנה (אההה ואותי...) אבל זה היה בעומק המג"דות.

אם ראה אותו בראשון ואפשר להגיד לו שמחר (?) אבא כבר בא זה עוזר?

מקווה שמחר

אבל הוא עוד לא מאופס על הזמנים.. בכל מקרה לא יודעת אם יצליח להגיע. אם הוא יגיע הילד יתגבר!

יוליה323

New member
אני רואה שהתעורר כאן קצת...

לפחות התעוררנו רק לפני שעה בערך, שזה נחמד מאוד...

הילדים יצאו כאן לאיזה גן שעשועים, בטח יחזרו עוד מעט שוב מורעבים ושוב משועממים...

ובינתיים אני מנצלת את מעט דקות השקט שיש לי... עם כוס תה ומצה עם שוקולד.יאמי.

אויש ברח

בקיצוראם לשפוט על פי הפסח הזה אין שום בעיה דמוגרפית. מה זה האינפלציה הזאת של האנשים??

אפילו בגן הבוטני היה עמוס יחסית..

קנדי- יפה לך על האומץ להגיע ללונה פארק. נהנתם בסופו של דבר היה שווה? למרות שאותי הכי הלהיב שהבעל שלך היה איתכם.. הוא בבית כל החג?

יוליה - האזור הכי טוב לדעתי בתקופה הזאת זה הנגב - מרחבים אין סופיים - לא משנה כמה אנשים תמיד יהיה מקום, סופה של פריחה מהממת - בקיצור בואי אלינו ליומים..
או שתשארי בבית.. (אנחנו היינו אתמול בגן הבוטני בשעה מוקדמת יחסית והיה סביר)

היום אנחנו בדרך לאיזה פארק עם כל המשפחה. מפחיד.

ומשהו יכול להגיד לבת שלי ש 5:30 זו שעה לא חוקית, במיוחד בחופש??

פריחה אצלכם? בא לי!

מעניין כמה שנים ייקח לחצי להתאושש מטראומת הדרום ונסכים לנפוש ולטייל שם

shmupie

New member
כמובטח ,

אנחנו הולכים לספארי

אני וקטני לא מרגישות הכי טוב, אבל אין מה לעשות צריך למצוא הפעלה...

א ו ח

New member
את בטוחה? בטוחה בטוחה??

את לא רוצה לחשוב על זה עוד פעם?

כי באמת שאפשר להנות ביחד בבית... בעיקר אם אתן לא מרגישות טוב

חיבוק גדול ובהצלחה על מה שלא תעשו היום, שיהיה כיף, העיקר הביחד

למעלה