להרוויח כסף באינטרנט ומהר!

dorir232

New member
להרוויח כסף באינטרנט ומהר!../images/Emo42.gif

שלום כולם. זוהי הודעה המסבירה על דרך להרוויח כסף, בלי הרבה השקעה. גם אני נמנעתי מהודעות כאלה, עד שחבר שלי הצליח לקנות משחק מחשב בעזרת שיטה זאת. שיטה זאת היא חוקית לחלוטין. השיטה עובדת כך: 1. בשביל להרוויח כסף תצטרכו להיכנס לאתר peer.gomez.com 2. תצטרכו להירשם לאתר זה על ידי לחיצה על "Become a peer" בסרגל העליון, ולאחר מכן לחיצה על הריבוע העליון מבין השניים שבצד ימין של המסך. 3. לאחר שתלחצו על ריבוע זה, יפתח דף ההרשמה. עליכם למלא את כל המשבצות המסומנות בכוכבית, ולרשום של את האימייל שלכם במקום הנדרש. 4. עכשיו מגיע החלק שבעזרתו אתם ואני מרוויחים. בכדי שהחשבון שלכם יהיה פעיל ותוכלו להרוויח כסף (הכסף מושג על ידי רישום של משתמשים אחרים דרככם), אתם חייבים להירשם דרך משתמש קיים. עליכם לרשום את השם Dorir232 בשורה האחרונה שנמצאת בריבוע העליון (לידה רשום - Referred By:(Enter Username)). אחרי שמילאתם את כל הפרטים הדרושים ואת השם הזה תוכלו להמשיך. 5. לאחר שלחצתם אישור אתם תעברו לשלב הלפני אחרון של התהליך. אתם תתבקשו להוריד את התוכנה של האתר. אתם צריכים להוריד את האפשרות השניה של ההורדה (האפשרות הראשונה היא לתושבי ארה"ב). לאחר שהורדתם את התוכנה – תתקינו אותה במחשב שלכם. 6. לאחר ההתקנה של התוכנה, תכניסו את שם המשתמש שיצרתם באתר האחרון (Gomez), ומלאו את הפרטים (מדינת ישראל, סוג החיבור שלכם), וסמנו את המשבצת למטה בווי (סימון זה יוודא שהתוכנה תיפתח באופן אוטומטי יחד עם המחשב – דבר הכרחי ב3 ימים הראשונים כדי להרוויח כסף). 7. כדי להרוויח כסף עליכם "להוכיח" לתוכנה שאתם משתמשים פעילים, ולכן עליכם לפתוח אותה לפחות ל- 4 שעות ב – 3 ימים הראשונים אחרי ההורדה. במידה ולא תעשו זאת לא תוכלו להרוויח כסף, והחשבון שלכם יסגר. כל יום שבו את מחובר – את מרוויח כסף (סכום קטן יחסית). 8. בכדי לעשות עוד כסף עליכם לגרום לכמה שיותר משתמשים להירשם ולבצע את כל השלבים שמוצגים למעלה – אבל במקום שבסעיף 8 הם ירשמו את השם Dorir232 עליהם לרשום את שם המשתמש שלכם. במידה והם יפעילו את התוכנה מספיק שעות ב – 3 הימים הראשונים, המשתמש שלהם יחשב כפעיל, ואתם תרוויחו 2$ (!) על כל אחד מהם. 2$! הכסף יועבר לאימייל שלכם, ותוכלו להשתמש בו. זה הכל. 9. בהצלחה! לכל דבר שתצטרכו אותי: [email protected]

berko2

New member
../images/Emo128.gifמנשנש בולבולים דרך חור בסדין לחסום../images/Emo128.gif

יוסף1122

New member
אהבתי ../images/Emo6.gif ../images/Emo128.gif נוב לחסום שאוחז בכיור ../images/Emo128.gif

יוסף1122

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחח אני עדין צוחק על זה

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח היית יציאה טובה

למעלה