לדעתי שום רחוב או מוסד או משהו לא יקרא על שמו של ביבי כשיפרוש. כל ראשי הממשלה

גוטרמן7

Well-known member
בישראל כולל הכי הימנים שבהם זכו לכך אבל ביבי אולי יזכה שהשירותים בתחנה המרכזית החדשה יקראו על שמו
האיש שרוב העם מתעב אותו חוץ מהביביסטים ושהפקיר את ביטחון ישראל והאירנים בתקופתו הגיעו להשגים הגדולים ביותר לסיכון רב על קיום המדינה לא ראוי ולא מתאים שהציבור יזכור אותו

The Real Big Joe

Well-known member
בישראל כולל הכי הימנים שבהם זכו לכך אבל ביבי אולי יזכה שהשירותים בתחנה המרכזית החדשה יקראו על שמו
האיש שרוב העם מתעב אותו חוץ מהביביסטים ושהפקיר את ביטחון ישראל והאירנים בתקופתו הגיעו להשגים הגדולים ביותר לסיכון רב על קיום המדינה לא ראוי ולא מתאים שהציבור יזכור אותו
אני חושב שאת שוק מחנה יהודה, ושוק שכונת התקווה ראוי לקרוא על שמו.

D.Stern

Active member
רוב מוחלט היהודים אוהבים אותו
ארבעים וחמש אחוז של היהודים לא אוהבים אותו..
הערבים שונאים כל מה ניראה יהודי מרחוק או מקרוב , כולל כבודך .
מה שהערבים חושבים נטול כל חשיבות ...
בוודאי שראש ממשלה כזה שנואי עליך כי הוא ממש הגן על עמו לו אתה שייך, לדאבונך שחולם שנדפק כולנו על ידי הערבים .. ...

גוטרמן7

Well-known member
רוב מוחלט היהודים אוהבים אותו
ארבעים וחמש אחוז של היהודים לא אוהבים אותו..
הערבים שונאים כל מה ניראה יהודי מרחוק או מקרוב , כולל כבודך .
מה שהערבים חושבים נטול כל חשיבות ...
בוודאי שראש ממשלה כזה שנואי עליך כי הוא ממש הגן על עמו לו אתה שייך, לדאבונך שחולם שנדפק כולנו על ידי הערבים .. ...
קשקוש במה למשל הוא הגן על ישראל?

מוטי חוף

Well-known member
|הקפצה| |המלצה|

בתפוז הקודם אתה הייתי שפוט תומך מספר 1 בעולם של ביבי ,עשית עבורו תעמולת בחירות מעולה חינם בפורום,

לעומת זאת אני לא מצביע עברו כבר 15 שנה .

לדעתי אתה ביביסט ימני שבא לכאן במטרה להגחיך את השמאל בשיטת הפוך על הפוך |יעני| ;) :-D

נ.ב. |עדכון| |נצלש|-רק שלטון ומטכ"ל ברוח ה-101 בסגנון ימין קיצון יביאו הרתעה ובטחון

נערך לאחרונה ב:
למעלה