לג בעומר חג שמח , איפה הילדים מסתובבים ?

ButtercupA

New member
אני חושבת שמה שכתבת בסוף הוא מה שחשוב

כי ככה לומדים שהקבוצה לא תמיד טובה לך, הקבוצה לא תמיד צודקת ויש חיים טובים במקום אחר. משמח שהוא מצא את המקום האחר הזה.

mykal

New member
למה זה עובר בשתיקה?

למה לא הולכים להורי הילדים האלה ומספרים על ההתנהגות והחוצפה? למה לא מטפלים בכתה בעייתית, כ"כ הרבה פעמים עלה פה בפורום, שיש בבי"ס יועצת, יש הנהלה יש פקוח. זה לא בשביל הבן שלך, שלמד להסתדר, זה בשבילם, בשביל הילדים הלא נחמדים, שזקוקים לחינוך נאות. ממש חבל, עצוב לשמוע.

מאיזה גיל נראה לכם שאפשר כבר להשאיר אותם

לעשות מדורה לבד? אתמול עמדנו חבורה של הורים סובלים. מתפללים שירד הגשם שהבטיחו (שכמובן לא ירד.....) ומחכים שהילדים יהיו כבר מספיק עייפים כדי שנוכל כבר סוף סוף ללכת הביתה. ואת התפתח דיון בין ההורים, האם אנחנו מגוננים מידי על הילדים שלנו, כי אנחנו בגילם כבר עשינו מדורה לבד... מה דעתכם?

אימם

New member
בערך מכיתה ו'

אבל זה מאוד תלוי בילדים, אם הם אחראים וכו'...

ButtercupA

New member
גם לדעתי בערך מ-ו'

אני חושבת שכשהגדול היה ב-ו', היו הורים שומרים, לא מדורות הורה וילד כמו עם הצעירים יותר.

noa_f

New member
אצל הקטן - המדורה היתה כבר בשבוע שעבר

(מפאת מצוקת מגרשים, ל"ג בעומר מתחיל פה קצת אחרי שיום העצמאות נגמר
) הגדול החל לסרט עם חברים. הכתה שלהם לא משהו מבחינת גיבוש והרכב חברתי, אז לא ארגנו מדורה. לא נראה לי שהיה אכפת לו בכלל.

בכיתה ח'

במדורה עם השכבה/כיתה.. ביקשה שיחיזרו אותה בשעה הכי מאוחרת שאפשר.. הוא החזיר אותה ב1 בלילה, למרות שהיום קם ב5 ..

jesie12

New member
אז ככה:

הבכור (חייל) יצא לסרט עם שני החברים הצמודים אליו מגיל חטיבת הביניים, הם שלישיה כזו קשורים אחד לשני מאוד ברמה כזו שאם אחד חולה , השניים האחרים נעשים חולים
(חמסה) הקטן(16) בילה במדורה שהתיכנון עליה התחיל מפורים
והוא כלל 20 חברה 2 משאיות עצים(כל משאית 200 ש"ח) שמירה סביב השעון לפי סבב שנקבע בשרים על האש 70 ש"ח מכל ילד המיקום: מול הבית של הוריי, וסבא(אבא שלי) אחד שמכרכר סביבו

למעלה