לגמור לבד...

במבליקה

New member
לגמור לבד...

היי! אני בת 22 ויש לי חבר שנה. אין לי בעיה לגמור איתו בחדירה - זה לוקח קצת זמן וריכוז אבל כמעט תמיד זה מצליח לנו :) הבעייה היא שלבד אני לא מצליחה. אני גם לא גומרת כשהוא יורד לי או מכניס אצבעות ואף פעם לא הצלחתי למעשה גם בקשרים קודמים... האם זה אומר שאני יכולה לגמור *רק* מחדירה? או שפספסתי משהו? ניסיתי הרבה עם עצמי לראות מה עושה לי טוב אבל הסתבר שכלום... למישהי יש עצות? האמת שזה לא כ"כ מפריע לי ואפילו די זנחתי את הניסיונות להתפנק עם עצמי כי טוב לי עם החבר, אבל בשיחה עם חברה התברר לי שהיא שנים כבר מענגת את עצמה וגומרת לבד בלי שום בעיה, ניסיתי להקשיב לעצות שלה, אבל זה אפילו לא מדגדג לי... אשמח לתגובות :)

OFERRY

New member
בסקס אני גומרת סדרתית ורק מחדירה,

וגם, כבר שנים מתייסרת מכך שלשונות רבות לא עשו את מה שהסיפורים מפליאים לספר ושאצבעות מגוונות לא עשו יותר מהלרטיב ולחרמן. ועדיין מנסה, בשיטות שונות (ריכוז, התעלמות) וכן, גם גברים שונים. אבל, לבד... זה משהו אחר... יש לי ויברטור, שמה שאספר לך שהוא עושה, היד והאצבעות שלי לא מצליחים. הוא רוטט (כאילו, דה? :) ) ואני משפשפת אותו בפתח, לא ישירות על הדגדגן אחרת המגע משגע אותי, ולא לטובה, ואני חושבת שהוא נוגע דרך פיסת עור דקה של השפתיים על הדגדגן ולאט לאט או מהר מהר :) אני גומרת, לפעמים בדרך שונה ולפעמים אף עצומה מאשר בסקס זוגי. נסי ותהני! שאלות? אני פה :)

במבליקה

New member
תודה ועוד משהו

החבר החמוד קנה לי ויברטור לא מזמן כדי שאני אוכל לכייף גם עם עצמי לבד. אחרי השוק הראשוני מהמתנה זרמתי עם זה וגם הצלחתי לגמור בכיף לבד :) אבל כמו שאמרת לגבי הסיפורים המפליאים של לשונות ואצבעות... סיפורים שקראתי בפורומים על בנות שגומרות לבד תוך דקה! אז הסקרנות קצת התעוררה ואני מחפשת לדעת איך לגמור בלי בן זוג ובלי ויברטור :)

OFERRY

New member
סיפורים כאלה שמעתי גם במציאות :)

הלוואי הלוואי הלוואי עלינו... :) האמת שאם יש לי וויברטור אז לא אכפת לי חוסר הידיעה מעינוג עצמי רוצה להרגיש את הלשון השמיימית.. אנחנו באותה סירה בובה :)

yummy orange

New member
יש ויש.....

קודם כל נהדר שאת גומרת מחדירה! לי זה עדיין לא הצליח, אולי כי פשוט חייבת גירוי של דגדגן עם זה. בכל מיקרה, הסיפורים על אצבעות ולשונות אכן קורים במציאות, ולי יצא להיות עם גברים שיודעים ללקק באופן שמימי לחלוטין, וזו התנסות מדהימה. עם זאת, חושבת שיותר קל ומהנה לגמור מחדירה כי זו אורגזמה שבאה ממש מבפנים. אגב, עופרי, מה שאת תארת עם הויברטור זה אורגזמה של פתח הנרתיק, וגם אותי זה מאד מגרה. בכל אופן, אני מרימה כוס לחיים, לחיי האורגזמות ולא משנה איך הן באות!

שלום במבליקה...

וברוכה הבאה
ראשית, אחלה שאת גומרת מחדירה. כיף לשמוע שאת נהנית, בכלל... שנית, האם ניסית לאונן לידו? זה יכול לעשות הבדל. כלומר, לגעת לעצמך כשהוא נוכח, כחלק מהעניין. עוד דבר, האם כשאת מנסה לבד, את מגורה קודם? האם את נעזרת במחשבות או הסתכלות או קריאה של חומר מגרה. זה הכל מהראש, את יודעת. לא מספיק סתם לגעת באיזור. והאם את נוגעת בכל מיני אזורים נוספים בגוף או ישר באיבר המין? אשמח לשמוע ולעזור...

במבליקה

New member
תודה על ההתייחסות ../images/Emo13.gif

ותודה גם ליאמי אורנג' :) הרבה בנות מספרות שהם גומרות לבד בלי בעיה אבל בחדירה לא... אז זה נראה לי כאילו קפצתי כיתה אבל דילגתי על כיתה ממש חשובה בדרך... האם יש הבדל בין גמירה בחדירה לגמירה בצורה אחרת? ובקשר לשאלה שלך, האמת שבד"כ אני נוגעת בעצמי ישר באזור בלי גירוי ממשי, חשבתי שהנגיעה לבד תעורר את זה. אולי אני אבקש מחבר שלי כמה סרטים :) עם חבר שלי כמובן אין מחסור בגירוי אבל בדרך כלל אני זו שישר מזרזת את העניינים לחדירה ומדלגת על כל מה שבדרך בגלל שאני יודעת שזה לא ממש עושה לי את זה...

למעלה