לגבי לשכת התעסוקה

• פותח הנושא y8y8
  • פורסם בתאריך

y8y8

New member
לגבי לשכת התעסוקה

מה צריך לקחת ללשכת התעסוקה כשהולכים לשם? מה צריך לעשות? אין לי מושג בחיים לא הייתי שם, אשמח אם תסבירו לי איך מתנהלים הדברים שם אני בת 18 וחצי

בבקשה קבלו הסבר קצר על לשכת עבודה!

קודם כל אתה צריך תעודת זהות ולברר מתי הכניסה למובטלים חדשים.. ופשוט להרשם אצל אחד הפקידים שם! כבר מעכשיו אני אומר לך כיצד לשכת עבודה מתנהלת! מתנהלת כמו בשנות ה70-80 רוב הפקידים שם "אוכלי חינם". כבר יצא לי בעבר להיות אצל פקיד מרוקאי,ובכוונה הדגשתי את העדה שלו .בגלל שהוא צרח בקולי קולות שאני לא ישראלי והוא ישראלי האימא והאבא שלו באו ממרוקו והוא נולד כאן.(בטח יבשו ביצות ונלחמו בבריטים חחחח)אה.וכן אני מגיל 5 כאן. אז תיזהר מפקידים חמורים כאלה. יצא לי פעם להיות גם אצל פקיד שמן וזקן ששלח אותי לחברת כח אדם,כן כן לשכת עבודה שולחת לחברות כח אדם!!!!!! לא רק שהעובדים שם סבלו כמו כלבים ועבדו כמו חמורים,מדובר בחברת אמשרגז! עוד עבודה פיזית סופר קשה. ואם מפילים בלון גז אחד בטעות...אתה יכול להכנס לצרות גדולות! כך שתיקח לך בחשבון שתמיד שולחים לעבודות בלתי מתאימות ולא בדיוק רואים מה המבוטל מסוגל לעשות ומה לא! ואותו פקיד מגעיל ביותר! רשם פעם אחת לאישה מבוגרת משהו כמו בגיל 45++ סירוב! אני אישית הייתי מפרק אותו לגורמים,גם חטף ממני צעקות פעם אחת בגלל ההתנהגות הדיבלית שלו! תודה לאל הוא רק היה המחליף של הפקיד שלי ולא הפקיד הקבוע שלי. כך לך בחשבון שתשמע הרבה צעקות על פקידים בלשכת עבודה!!!! שים לב למה צועקים עליהם. גם שולחים אותך לפעמיים לאיזשהו פקיד הוא "המומחה" וכאילו שהוא צריך למיין את האנשים לאותה משרה מסוימת וגם זה קרה לי,נראה לי הפקיד הזה מת**** וגם יש לו פרצוף כזה,אחרי שרשמתי את השם שלו פעם אחת בפורום קיבלתי תגובות שעוד אנשים מכירים אותו והוא חרא של פקיד. קח לך בחשבון שאף פקיד לא יודע לאיזה עבודה הוא שולח אותך העיקר שהוא שולח אותך .... והכי חשוב צריך סבלנות -לפחות בגלל התור! כי לפקידים יש זמן לדבר עם חברים שלהם ,המון זמן......... ואם תעיר להם על כך-הם יאמרו לך "משלמים לך על היום הזה" ראיתי מובטלת אחת שבאה לחתום על השלמת הכנסה ואותו פקיד ענה לה"משלמים לך על היום הזה" היא ישר סתמה לו את הפה ואמרה לו שלא יכנס לכיס שלה! והוא עובד מדינה וחובתו לשרת את הציבור ולא לעכב שעה את האנשים בגלל שהוא מדבר עם חברים שלו ... אם תשאלו אותי!! נגמר עידן של לשכת עבודה! למקצועים,לאקדמים,ולשאר האנשים! פשוט צריך להפריט ודחוף. כל הפקידים שם עושים רק שביתות לפני חגים וכלל לא רלוונטים לציבור.

freeman123

New member
כן..

באמת רמה אנושית נמוכה מאוד יש שם בלשכות התעסוקה .

למעלה