לגבי יועצת הנקה

שלום לכולם..מחפשת יועצת הנקה באזור הקריות

אני חדשה כאן, שבוע 32 עם בנים לא זהים. מקווה מאוד להניק את שניהם ומחפשת יועצת הנקה לתאומים עם נסיון והמלצות עדיף מאזור הקריות

../images/Emo91.gifענת יערי מהקריות

ענת היא אשה נפלאה ומדריכה נהדרת עם המון נסיון. היא כבר הצילה כמה וכמה הנקות גם כשהיו בעיות קשות. אנחנו ממליצות עליה בחום לכל יולדת צפונית. יש לה גם נסיון מוצלח עם תאומים. המון הצלחה. דרך אגב, בעבר עשינו סדנת הכנה להנקת תאומים בנהריה. אם יש בנות שמתארגנות לעניין, יתכן שאני אהיה עוד שבוע-שבועיים בצפון ואוכל להעביר סדנא.

אני בדרך כלל ממליצה על IBCLC

במקרה של ענת יערי מהצפון, והדר מלר, אני בהחלט חורגת ממנהגי וממליצה. יועצת הנקה IBCLC היא יועצת שעברה את אותו קורס שענת והדר (וגם אני) עברו ואחר כך עשתה 2500 שעות ועברה מבחן כדי לקבל את התואר. לצערי, לא כל יועצות ההנקה IBCLC באמת עשו את שעות הסטאז'. חלקן היו קודם אחיות טיפת חלב, תינוקיה, פגיה וכדומה וקיבלו את השעות בדיעבד. יש יועצות הנקה IBCLC שאני לא אשלח אליהן אף אחת כי אין להן מושג. זה עצוב אבל זה ככה. ענת יערי עובדת בבית חולים "ליס" יחד עם אסתר גרוניס ואני מניחה שבקרוב היא תהיה IBCLC בעצמה. אני מכירה אותה אישית ויודעת שיש לה המון ידע ונסיון אמיתי ולא כזה שרק כתוב על הנייר. ממליצה עליה בחום רב.

דבורה1

New member
אני מכירה את ענת באופן אישי מקצועי

היא זו שהציל לי את ההנקה. ולא יאמן איך שרק להזכר בזה גורם לי לדמוע כל פעם מחדש
הזמנתי את ענת כשהגעתי הביתה מבית החולים ואני יכולה להגיד בפה מלא שהיא הייתה ה
שלי. לא רק אלי, גם לאמא שלי, לבעלי ולכל מי שנלחץ משני היצורים שצווחים שהגיעו אלנו הביתה. היא הדוגמה שלי לאיך כל מי שרוצה לתמוך בהנקה צריכה להתנהג. ממליצה עליה בלי היסוס בכלל.

למעלה