לא קל.....

מיקימק

New member
לא קל.....

אני מנסה לכתוב ובקושי יוצאות לי המילים.... אני בכלל לא בטוחה שהתחלתי עוד להתמודד עם זה שהיא איננה, ועברו כבר יותר משנתיים. נראה לי שאני כבר אחרי המשבר הגדול, אבל כשאני חושבת לעומק ונזכרת בה, במבט, בחיוך, באהבה הרבה שלה אליי, הכאב מציף בעוצמה גדולה. זה הרי לא ייתכן שהיא איננה, היא עדיין חלק כל כך גדול מהחיים שלי. געגוע? המילה געגוע עושה עוול לתחושות שלי. אין מילה שיכולה לתאר את עוצמת הכאב והאין הסופי הזה. רק לאחרונה הצלחתי להסתכל על תמונות שלה. רק לאחרונה החלטתי ביני לבין עצמי איך אני רוצה להנציח אותה. עכשיו אני צריכה למצוא את הכוחות לעשות זאת. למדתי כבר שאין מה להאיץ תהליכים, ושאני כנראה אעשה את הדברים כשאהיה מוכנה לכך. מחר, הבן שלי, הנכד לו היא כל כך חיכתה, יהיה בן שנתיים, והיא לא תהיה פה כדי לחגוג איתנו. כנראה בגלל זה פתאום ככה נהיה לי עצוב. לילה טוב....

silo

New member
זכרונות וגעגועים

שלום לך, אני יתחיל באיחולי מזל טוב לבנך הקטן אני מקווה שתוכלי להתחזק היום ולחגוג לו כמה שאת יכולה אני בטוחה שגם אימך היתה רוצה בכך. אני מבינה ויודעת על מה את מדברת אימי נפטרה לפני שלושה חודשים וגם היא מאוד רצתה שאני אתחתן ואביא לה נכד לעולם היא לא זכתה בכך לצערי הרב והיום יותר מתמיד זה כבר לא מעניין אותי כי אין לי שביל מי. געגוע? כן זה געגוע והוא תמיד יהיה שם גם בשמחות וגם בעצב וסתם ביום רגיל אני גם לא מסוגלת לראות את התמונות שלה אין לי כוחות לזה אני גם עדיין לא מסוגלת לדבר עליה בלשון עבר. אז זהו בנתיים מאחלת לכם ים של אהבה ומזל טוב

למעלה