לא ניתן לפינוח

avivit61

New member
לא ניתן לפינוח

חייבת חייבת לומר לך מעולם לא ידעת לקבל חום יש בך את הצורך לקבל חום אתה זקוק לחום לקירבה מיוחדת אולי קיבלת אותה כמה פעמיים ולא רק מימני שזה מיוחד אמיתי אבל יש בך משהו שרוצה לקבל ומשהו שזורק כשאתה מקבל בתת מודע שלך יש בך משהו אמיתי שרוצה ורוצה חום אהבה קירבה משהו אמיתי כי גם שם בתת מודע שלך זה נמצע עמוק עמוק בתוכךךך וקצת יותר למעלה בראוש בראוש שלך אתה רואה הכול שונה לא מאמין לא מקבל ולא רוצה לקבל ובליבך יש משהו מיוחד שאתה עצמך פוגע בו משחק בוווו הכול מוזר אני לא מבינה לא יודעת ולא בטוחה היכן אני צריכה לחפש אותך בראשך בליבך או שרחוק רחוק בתת מודע אוהבת אותךךך תאמין לי אבל אתה נותן לי הרגשה של כלום וזה מרחיק אותי מימך לו יכולת להבין מה אתה עבורי לו יכולתי לתת לך להבין כמה החייים יפים אבל אתה בשלך מאמין רוצה נוגע מבקש ומתקרר תאמין בעצמך ותקבל לא בטוח בי לא אוהב מספיק חפש לך חום וקירבה אחרת אולי אני לא מספיק עבורך אולי טעיתי אבל תן לעצמך לקבל וגם תיתן זה שווה את הכול בחיים אושר פנימיי אהבה לאישה געגוע מחשבה רצון להיות יחד על תגיד לי אני לא יכולת בלעדייך לא רוצה שתלכי לא יכולה יותר אני הולכת לילה טוב תהיה אתה ותקבלללל ועל תתן תחושה של ספקות בייי תחשוב על זה כמה ימים ותגיד לי אולי כדאי שתוודה טוב טוב מה ההרגשה והתחושה שלך ולא רק הצורך להתפנק הרצוןןן הכמיהה למשהו שאתה חושב תחשוב על זה נעשה קצת הפסקה בכדי שהיה לך ברור מי אני עבורך ובעצםם מה אתה מחפש

למעלה