לא מרוכזת

נורקס

New member
לא מרוכזת../images/Emo4.gif

עוד יומיים שבוע 33. מרגישה שלא מצליחה לחשוב על כלום חוץ מהלידה. לא מצליחה להתרכז בעבודה ולהיות פרודוקטיבית. כל הזמן חושבת על ההריון/הלידה/התינוקת
מה עוד צריך לעשות ולהכין.... איך מחזירים את הפוקוס לחיים שעכשיו?

שילגיה14

New member
אני עשיתי לי רשימה מסודרת

של כל מה שצריך להכין ומתי להכין כל יום בבוקר אני מקדישה לזה 5 דקות לעבור על הרשימה ולעדכן אותה וככה בשאר היום מתפנה לי הראש לדברים אחרים...

שילגיה14

New member
אויי חבל שלא שמרתי את המקורית

אני שבוע 39 וכל הזמן מחקתי את מה שכבר השלמתי אז כרגע מה שנשאר לי זה רק: להכין תיק לבי"ח לכבס מצעים לעריסה להוציא את העריסה מהמחסן להכין רשימת מתנות (דברים שאני רוצה אבל חבל לקנות כי בטח ישאלו אותי מה אני רוצה מתנה....) אני זוכרת שהיה לי ברשימה- להכין רשימת קניות להכין רשימה לבי"ח להוציא מהמחסן ולמיין דברי תינוקות לכבס ביגוד ראשוני+חיתולי בד לסדר את השידה לכבס ריפודים של סלקל ועגלה דברים מהסוג הזה... כל יום-יומיים עשיתי משהו אחד-שניים וזה נתן הרגשה טובה שדברים זזים..

נורקס

New member
תודה.האמת היא שהתכוונתי

לרשימת הדברים שיש לקחת בתיק לבי"ח. ברשימות שיש ברשת תמיד יש המון דברים לא שימושיים ואני קצת בלחץ שעוד לא הכנתי תיק. בלידה האחרונה באתי בלי כלום. נעולה בכפכפי אצבע ולבושה בשרוול בלי שום תיק. לא מברשת שיניים, לא גרביים, לא כלום. באתי לעשות רק מוניטור ולראות שהכל תקין כי הרגשתי שהתנועות נחלשו ויצאתי עם תינוק
אני לא רוצה שוב להגיע לא מוכנה.

just face it

New member
אנסה לשחזר את מה שהיה לי בתיק

תחתונים (אני לקחתי גם רשת ום רגילות הפעם היה לי נוח דוקא עם הרגילות) תחבושות (לא אוהבת את של הבי"ח.. העדפתי את הקוטקס הגדולות) משחה לפטמות בגדים נוחים אם לא בא לך על החלוקים של בית החולים רפידות הנקה קרם ידיים למקרה הצורך דאודורנט מברשת שיניים משחת שיניים שמפו סבון מברשת שיער גומיות חזיות הנקה (מזיעים מלא ונורא לא כיף להיתקע עם חזיה רטובה מזיעה בלי אחת ספייר) גרביים (כי אני סתם התעצלתי לנעול משהו כל פעם שירדתי מהמיטה והאחיות ממש הזדעזעו לראות אותי יחפה) אממ.. אני לא נזכרת בעוד משהו כרגע אם אזכר אכתוב בעז"ה..

אני מתחילה להרגיש ממש זרקנית לידכן

עוד לא הכנתי כלום, הכל בגדר דיבורים מאיפה נקבל כל דבר ברגע האמת. מרגישה שקצת מפחדת מעין הרע (אני יודעת שזה מפגר, אבל זה ממש לא נותן לי התחיל לקונן, חוץ מבמשרד
) להתחיל לארגן רשימה כבר מעכשיו (מחר שבוע 32)? אני בעיקרון צפויה לקיסרי בסביבות שבוע 38

שילגיה14

New member
למה זרקנית? אני התחלתי רק בשבוע 35

קצת להזיז את עצמי אבל קחי בחשבון שאת הרוב יש לי מהזאטוטה הקודמת ולעשות רשימות אצלי זה בגדר תחביב אני חולת רשימות....
יש מספיק זמן ואיכשהו בסוף הכל מסתדר, כל אחת בקצב שלה אני במקומך הייתי מתחילה לעשות רשימה של פחות או יותר מאיפה אפשר לקבל מה ומה תצטרכי לקנות רק כדי שיהיה לך מושג.. שיהיה בהצלחה

alonys

New member
וכשמוסיפים לזה את השיכחה...../images/Emo6.gif

מתחילה עוד מעט שבוע 32. כל כך מבינה אותך. לי אין רשימה אלא יותר פתקים שאני מדביקה בגובה העיניים אחרת אני פשוט שוכחת וגם בהם - אני צריכה לעשות ניפויים מדי פעם כי לפעמים אני גם לא זוכרת מה כבר בוצע
ויש דברים שאני כמו התם בהגדה של פסח - לא יודעת אפילו שאני זקוקה להם! חמותי למזלי כן יודעת ופשוט שואלת אותי מדי פעם: "תגידי, על זה כבר חשבת, האם בזה כבר טיפלת?" ולא פעם התגובה שלי היא
כי בכלל לא חשבתי על זה וכל פעם מחדש - זה אחלה רעיון שיש לה. למשל היא שאלה אותי מה אני אלבש בבית החולים וכשאמרתי לה שאין לי שום פיג'מה ושבכלל לא חשבתי על זה - היא באה איתי ועזרה לי לבחור כותנות נוחות שיאפשרו לי גם להניק למקרה שאצטרך להיות בבית החולים כמה ימים. בלעדיה - נראה לי שהייתי מגיעה ללידה ומתכסה עם סדין וזהו... אלא אם נותנים בבתי חולים פה פיג'מה שלהם, אין לי מושג. תיק לבית החולים? שמעתי שכדאי להכין אבל אני לא רואה בזה טעם כעת כי הרשימה של מה להכניס אליו תקפה לישראל ואין לי רשימה מקבילה למה לוקחים כשהולכים לאשפוז בגרמניה וגם ככה בכל שבוע המלתחה שלי מצטמצמת ואין לי מושג באיזה גודל אני אהיה אחרי הלידה - כך שאני אקח מה שאני לוקחת לכל נסיעה ספונטנית או שאני אצרח לבעלי בין ציר לציר מה להביא לי

עצובה24

New member
אמאלה כבר צריך להכין דברים

גם אני עוד יומיים שבוע 33 בע"ה! ולא חושבת על להכין דברים בכלל, וגם לא לקנות דברים (רק בשבוע 35) האם אני בהכחשה? או שבאמת זה עוד מוקדם מדי????? בעלי לקח חופש השוע והוא עם חבר שלו משפצים את החדר, שוברים ומסדרים, וזה מלחיץ אותי מאודדדדדדדד.....בפחד והחשש שחס וחלילה משהו ישתבש...אוף למה המחשבות האלה

בועת sabon

New member
אז היום את כבר בשבוע 33 ../images/Emo140.gif

גם לי היה קשה ללכת לקנות. פחדתי. אצלנו תמיד, אבל תמיד, כשמתכננים וקונים משהו משתבש. יחד עם זה, תזכרי שככל שעובר הזמן יהיה לך קשה יותר פיזית להסתובב, ויש הרבה להסתובב, אלא אם כן את כבר סגורה על מה ואיפה את רוצה. מציעה לך להתחיל לברר ולהסתכל באינטרנט, פרסומות, חברות/משפחה עם ניסיון וכו' כי כשמגיעים לחנויות ורואים את כל המבחר (העצום) מרגישים לפעמים מוצפים במידע ומתבלבלים. מה שלא יהיה, תחליטי איך שאת מרגישה ונוח לך. בסה"כ את רוב הדברים אפשר לקנות גם אחרי הלידה (לסנג'ר משפחה וחברים). זה הרבה פחות נוח אבל אם את מפחדת - זה אפשרי. שימשיך קל ובריא וייגמר בידיים מלאות

עצובה24

New member
כן:)

מרגישה כבדה מאוד, בקושי הולכת חחח..אבל מקבלת את זה בשמחה ובאהבה.... ואמןןןןןןןן ואצא בידים מלאות, כ"כ מחכה לזה כבר היום הלכתי למיון בבוקר, כי היו לי כמה התקשויות, אבל במוניטור הכל היה בסדר, אין צירים... והאבסורד הוא שמרוב שאני לחוצהה...אפילו שאני מרגישה תנועות, אני רעדתי מלחץ כשהיא בדקה במוניטור דופק(שברוך השם היה), ולאחר מכן שעשו לי אולטרסאונד, אז גם כן שקשקתי מפחד, והיה לי קוצר נשימה, מהפחד שמשהו לא תקין. אוף למה אני ככה? אני רוצה להנות מזה... ולשמוח שבע"ה אוטוטו הכל יהיה בסדר..אמן! בעלי החל לשפץ את החדר לפני יומיים, וגם קנינו צבע...וזה גם מלחיץ אותי..למה אני כזאת?????

נורקס

New member
תודה לכולכן על הרשימות../images/Emo24.gif

רכשתי את כל הדברים שלא היו לי, עכשיו רק נשאר לארגן אותם בתיק. מעניין כמה שבועות זה יקח???

למעלה